Євробачення 2023: у яких містах можуть провести пісенний конкурс

Євробачення 2023: у яких містах можуть провести пісенний конкурс

У яких містах можуть провести пісенний конкурс / фото: Polskie Radio

Євробачення 2023 року не проводитиметься на території України. Незважаючи на те, що Україна була не проти прийняти іноземних гостей, Європейський мовник ухвалив дещо інше рішення. На сьогоднішній день вже відомо те, в яких містах Великобританії, яка цього року зайняла другу позицію в конкурсі, можуть провести популярний пісенний конкурс. Інформація щодо місця проведення була опублікована на офіційному сайті Євробачення.

Дуже важливо, щоб місто та майданчик, який у ньому знаходиться, відповідав деяким вимогам.

  • Необхідне місце, куди б могло прийти щонайменше 10 тисяч глядачів;
  • Обов’язково має бути присутнім прес-центр, де розмістяться 1500 журналістів (цього року допустили лише 500 журналістів);
  • У місті проведення Євробачення повинен обов’язково бути присутнім аеропорт міжнародного типу;
  • У готелі мають розміститися щонайменше 2000 делегатів, а також журналісти та глядачі.

Деякі міста Великобританії зіткнулися з тим, що не відповідають заявленим вимогам, але все ж таки вдалося вибрати кілька найбільш гідних кандидатів.

Євробачення 2023 року можуть провести в Абердіні (Шотландія). Політики міста з радістю погодились взяти участь у міжнародному шоу. Звернути увагу варто на те, що в Абердіні є аеропорт, який приймає міжнародні рейси. Він знаходиться на відстані 9 км від центру міста. Водночас є недостатньо розвинена транспортна мережа, якщо порівнювати з іншими претендентами. P&J Live arena Абердіна без проблем вміщує близько 15 тисяч людей.

Белфаст у Північній Ірландії входить до складу Великобританії. У ньому є аеропорт, але транспортна система далека від ідеалу. У місті є SSE Arena, де можна буде провести пісенний конкурс.

Бірмінгем вважається одним із найбільших міст Великобританії, адже там мешкає близько 4,3 мільйона людей. У місті є чудова транспортна система, є аеропорт, який знаходиться недалеко від центру. Євробачення 2023 може бути проведене в Utilita Arena Birmingham або Resorts World Arena, де вміщується майже 16 тисяч людей.

Ліверпуль відрізняється якісним транспортним сполученням та має величезний міжнародний аеропорт. Арена «Ліверпуль» може вмістити 11 тисяч глядачів. Наразі це місто є лідером серед претендентів. Також до лідерів належить Лондон, який відповідає всім заявленим вимогам і має відразу два стадіони для проведення Євробачення – O2 Arena або Ovo Arena Wembley.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.