Експерти розповіли, що буде з біткоїном у 2023 році

Експерти розповіли, що буде з біткоїном у 2023 році

Біткоїн / фото: freepik.com

Поява криптовалюти в буквальному сенсі слова перевернула світ. Ще більше на це вплинув біткоїн — найпопулярніша крипта. З року в рік йдуть дискусії: чи варто купувати “біток”? У мережі та серед інтернет-видань величезна кількість прогнозів та порад. Що буде з цією криптою у 2023 році?

Про це повідомляє CNBC.

Все більше аналітиків починають говорити про те, що прогнози на біткоїн — справа невдячна. Тільки минулого року ціна його впала майже на 60%. Новий 2023 рік стартонув для крипто-бізнесменів не дуже вдало. Ринок криптовалют втратив 1,3 трлн доларів відразу з кількох причин:

  • FTX оголосила себе банкрутом.
  • Процентні ставки зросли.
  • Економіка стала менш стабільною через війну Росії та України та ін.

Сукупність негативних факторів, як би, говорить: “зараз не найкращий час для інвестицій в крипту”. Але до цього часу є і такі експерти, які стверджують, біткоїн буде рости, сьогодні потрібно його купувати.

Наприклад, Тім Дрейпер — венчурний мільярдер стверджує, що біткоїн виросте в ціні до 250 тисяч доларів. Чоловік упевнений, що це не межа, і крипта стане дорожче на 1400%. Мільярдер говорить, що крипторинок зараз опустився до свого реального дна, що далі нема куди. Тепер тільки вгору, рости й дорожчати.

У той самий час прогнозисти Standart Chartered запевняють, що доля бітка трагічна. Найімовірніше він буде падати в ціні й далі до 5 тисяч доларів. Тому з інвестиціями зараз краще почекати, а активи зберегти. Зараз криптобіржі зіткнулися з новою проблемою — недостатня ліквідність призводить до того, що інвестори втрачають довіру до криптовалюти.

Загалом прогнози 50/50, зрозуміти точно, як будуть справи йти, неможливо. Зараз актуальна вартість біткоїна 16 тисяч 835 дол. США.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.