Експерти назвали звички, які призводять до бідності

Експерти назвали звички, які призводять до бідності

Які звички спричиняють бідність / фото: freepik.com

Езотерики та фахівці з феншую впевнені в тому, що люди здатні самостійно прикликати в життя бідність і при цьому абсолютно не звертати ніякої уваги на власні звички. Ніхто навіть не підозрює, що улюблена чашка з тріщиною або ж якась стара річ в будинку може стати причиною злиднів та нещастя. Експерти розповіли про те, які саме звички здатні відганяти від людини успіх і багатство.

Про це повідомляють Новини Планети.

Деякі безвинні, на перший погляд, звички можуть стати причиною того, що людина ніколи не досягне у своєму житті значного успіху.

Розбите дзеркало або скло в будинку

Варто негайно замінити тріснуте або розбите дзеркало, адже такий предмет вважається найбільш небезпечним в будинку. Воно може злякати удачу і привести до злиднів. Саме про це застерігають народні прикмети. Крім того, нове дзеркало дозволить зробити будинок більш затишним.

Не можна встановлювати дзеркало навпроти ліжка

Езотерики говорять про те, що в жодному разі не можна встановлювати дзеркала навпроти того місця, де спить людина. Ще в стародавні часи саме дзеркало називали “порталом” в потойбічні світи. Предки вірили, що під час сну душа може покинути тіло і потрапити в дзеркало, після чого не повернеться назад.

Зламані годинники в будинку

Народні прикмети говорять про те, що годинник, що спинив свій хід, може стати причиною бідності, нещастя і занепаду. Зберігання несправних предметів в будинку неймовірно небезпечне. Їх краще викинути або ж при можливості відремонтувати.

Старе взуття

Зберігання старого взуття в будинку може говорити про те, що людину постійно переслідує енергія минулого. Якщо не виходить її викинути, то краще віддати тому, кому вона зможе послужити. У будь-якому випадку, старе взуття необхідно якомога швидше винести з будинку.

Битий посуд

Якщо є битий посуд, то його також варто негайно викинути. Його не можна використовувати та навіть просто зберігати в будинку. Вона може притягнути до себе негативну енергію, яка здатна вплинути на добробут мешканців будинку. Необхідно викинути все тріснуті чашки, тарілки, щоб вони не накопичували в собі енергію від скандалів і сварок.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.