Експерти назвали можливу дату закінчення війни в Україні

Експерти назвали можливу дату закінчення війни в Україні

Коли закінчиться війна в Україні / фото: Слово та Діло

Збройні Сили України змогли досягти значних успіхів на кількох напрямках. Західні уряди в результаті цього почали припускати, що війна цілком може закінчитися до 25 грудня.

Про це повідомляє The Times.

“У тому випадку, якщо досягнутий прогрес буде зберігатися і далі, то дуже скоро вийде повністю витіснити окупантів з території України. Станеться це вже до кінця цього року”, — розповідають експерти.

Військові фахівці говорять про те, що звільнити від окупації Крим буде набагато складніше. Не виключено те, що українці зазнають великих втрат в цьому випадку.

Деякий час тому президент України Володимир Зеленський говорив, що те, наскільки швидко закінчиться війна з Росією, залежить від швидкості постачання озброєння від західних партнерів. Він додав, що чим швидше ЗСУ отримають у своє розпорядження достатню кількість сучасної зброї, тим швидше вони зможуть впоратися з ворогом і повернути назад свої території.

Хід війни вдалося змінити тому, що, після того, як почався контрнаступ, дотримувалася інформаційна тиша. Завдяки цьому вдалося звільнити Харківську область.

“Ми прекрасно усвідомлюємо, що саме ми робимо. Військові справляються з тими завданнями, які поставлені перед ними. Першу операцію вдалося закінчити точно в той термін, який ми спочатку визначили. Я зараз не готовий розповісти про деталі подальшого наступу. Потрібно і далі дотримуватися інформаційної тиші. Завдяки цьому ЗСУ зможуть підготуватися до подальшого наступу і зможуть зробити окупантам справжнісінький сюрприз”, — говорить Зеленський.

Звернути увагу варто на те, що раніше президент зазначав, що якби Україна не почала контрнаступ, то вона отримувала б набагато менше озброєння від західних партнерів. Міжнародні партнери побачили результат роботи українських військових і вирішили, що військову допомогу варто збільшити.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.