Експерти розповіли, які звички призводять до раннього старіння

Експерти розповіли, які звички призводять до раннього старіння

Які звички призводять до раннього старіння / Eat this, not that

Процес старіння не вдасться нікому уникнути, але є способи, які допоможуть його значно сповільнити. Для цього достатньо дотримуватися здорового способу життя і позбавитися деяких звичок, які здатні негативно вплинути не лише на зовнішність, а й на функціонування всіх систем органів.

Про це повідомляє  Eat this, not that.

Є різні моделі поведінки та способу життя, які можуть призвести до того, що людина виглядатиме старшою і почне швидше старіти. Багато хто навіть не підозрюватиме, що з їхнім організмом щось не так, якщо вони не зіштовхнуться зі стресом чи захворюваннями. Найперше неправильний спосіб життя починає проявлятися на шкірному покриві. Шкіра стає сухою і в’ялою, випадає волосся, стають ламкими нігті.

Стрес

Зараз найбільш напружені часи для людей через пандемію, карантин, економічні та соціальні потрясіння. Стрес сприяє запаленню в організмі, що призводить до вивільнення токсичних хімічних речовин і різних нейропсихологічних, пов’язаних з імунітетом і біохімічних дисбалансів, які впливають на процес старіння. Ці зміни також можуть призвести до відчуття стресу та втоми.

Шкідливі звички

Вживання спиртних напоїв, наркотиків та куріння мають пряме відношення до клітинних та біохімічних змін. Істотно зростає ризик виникнення різних захворювань у молодшому віці. Насамперед шкідливі звички виявлятимуться тим, що шкіра стане менш еластичною, на ній з’являться пігментні плями. Чим швидше людина позбудеться шкідливих звичок, тим із меншою кількістю вікових змін вона зіткнеться.

Неякісний сон

Величезна кількість людей у ​​всьому світі регулярно недосипає. Сон та процес старіння тісно пов’язані між собою. Через нестачу сну можуть починати змінюватися клітини людського організму не тільки у генетичному, а й у біохімічному плані. Крім того, зростає ризик розвитку хронічних захворювань.

Внутрішнє старіння вважається цілком природним процесом, але більшість зовнішніх проявів є результатом нестачі рідини в організмі. Тому варто щодня пити достатньо чистої води, щоб підтримувати еластичність шкірного покриву.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.