Експерти розкрили ймовірні плани РФ на Одесу та область

Експерти розкрили ймовірні плани РФ на Одесу та область

Одеса / фото: 24 канал

Російські війська роблять все можливе, щоб знищити міст, прокладений через Дністровський лиман. Він знаходиться у південній частині Одеської області. На сьогоднішній день по ньому вже чотири рази потрапили ракетою. Швидше за все, РФ робить це для того, щоб припинити постачання гуманітарних вантажів, що прямують з Європи. Таке припущення висловив речник ОВА Сергій Братчук.

Про це повідомляє УНИАН.

Крім того, якщо міст буде знищено, це призведе до того, що українські війська залишаться без підкріплення, додаткової техніки, сучасного озброєння та забезпечення.

«Руйнування мосту дозволить Російській Федерації завдати атаки з Придністров’я і зробити ситуацію ще складнішою. В результаті буде створено якийсь південнобесарабський плацдарм, що дасть можливість окупантам загрожувати не лише Одесі, а й Молдові», – каже Сергій Грабський, полковник запасу ЗСУ та військовий експерт.

Ще один військовий експерт Михайло Жирохов вважає, що ракетні удари по мосту можуть вказувати на те, що росіяни зібралися висаджувати морський десант у південній частині Одеської області – одразу за мостом. Після цієї події могли б розвиватися одразу у кількох різних напрямках. Перший сценарій передбачає просування ворога у Придністров’я та подальший удар по Молдові. Другий варіант передбачає атаку не лише Одеси, а й усієї області.

«Усього кілька тижнів тому один із російських генералів говорив про те, що армія РФ збирається наступати на Миколаїв і далі вийти на Одесу. Після цього у Придністров’ї відбувалися дивні події перед травневими святами. Водночас ворог активізувався у Південній Бессарабії та Одесі», – зазначає Грабський.

Експерти не заперечують і того, що російська армія може постаратися та зміцнитися на острові Зміїний. Він розташований на відстані 40 км від Одеської області в Чорному морі. На острові може бути встановлений пункт управління та кілька засобів ППО. З якого боку не подивитися, але скрізь готується якийсь план наступу на Одесу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.