Експерт спрогнозував терміни завершення війни РФ проти України

Експерт спрогнозував терміни завершення війни РФ проти України

Коли закінчиться війна в Україні / фото: Delfi

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Кремль не може проводити тривалі бойові дії, тому максимум війна триватиме ще кілька місяців. Першою причиною є те, що від початку не велася підготовка до довгої війни. Крім того, економіка Росії через накладені на країну санкції перебуває у жахливому стані. Для того, щоб боротися з Україною протягом тривалого часу, Росії потрібно мінімум рік тому назад по максимуму почати вкладати гроші у військову техніку та армію.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Дуже велику роль у цьому питанні відіграє військова міць Західних країн. Вони готові кілька років воювати проти РФ, мають для цього все необхідне та інвестуватимуть в Україну. Водночас, Жданов припускає, що Путін незабаром почне шантажувати всіма можливими способами Лукашенко, президента Білорусі, щоб отримати собі безвідмовного помічника. Глава РФ може докласти максимум зусиль для того, щоб змусити Лукашенко наказати своїй армії щодо удару у напрямку Луцьк-Львів.

Військовий експерт разом із цим зазначає, що якщо президент Білорусі ще на самому початку війни не надто хотів у все це втручатися і викручувався як міг, то зараз тим більше він не має жодного бажання стати ізгоєм у всьому світі. Путін же не зупиниться і продовжить тиск на Лукашенко.

На сьогоднішній день надана західними країнами зброя ще не встигла проявити себе у війні Росії та України. Перші одиниці техніки лише потрапили на лінію фронту. Коли ж ВСУ будуть повністю оснащені новітньою зброєю, лише тоді стане помітним її вплив на перебіг подій. На це потрібно близько двох місяців.

У свою чергу запаси Російської Федерації поступово вичерпуються. Вони починають економити залишки сучасних ракет і здебільшого застосовують стару радянську зброю, яка знаходиться не в кращому стані. Коли окупанти зіткнуться з українською армією, оснащеною потужною зброєю та технікою, вони зрозуміють, що Україна має значну перевагу у тактико-технічних характеристиках, а також у вогневих можливостях.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.