Експерт розповів, які російські ракети найважче збити

Експерт розповів, які російські ракети найважче збити

Російська ракета Іскандер / фото: УНІАН

Російські війська все ще здійснюють ракетні обстріли українських міст, а також тероризують мирне населення. Військовий експерт Олег Катков розповів про те, з якими ракетами ЗС РФ найскладніше впоратися українській ППО. Такою зброєю виявилася балістична ракета “Іскандер-М”.

Про це повідомляє 24 канал.

Перехопити балістичну ракету неймовірно складно через її величезну швидкість. Ще однією причиною є те, що атака відбувається зверху, а кут її падіння становить близько 90 градусів. Це вказує на те, що навіть якщо ракета буде пошкоджена, вона все одно зможе впасти на задану ціль.

«Якщо звичайну крилату ракету буде пошкоджено, то вона не зможе долетіти до цілі і впаде на великій відстані від неї. У разі балістичної ракети, приземлиться вона безпосередньо на ціль», – каже Катков.

Ракети «Іскандер-М» створювалися балістичними для того, щоб вони могли впоратися навіть із спеціалізованою ППО НАТО. Вказується те, що озброєння здатне маневрувати на термінальній дистанції або іншими словами під час падіння на ціль. Водночас Катков підкреслив, що це зовсім не означає, що решта ракет збивається набагато легше.

Військовий експерт розповів, що росіяни часто використовують зенітні ракети С-300. Дальність їхнього польоту досягає 40 кілометрів. На цій відстані пристрій ще можна контролювати. Водночас, ЗС РФ запускають С-300 на відстань до 120 кілометрів, тому на останній ділянці польоту пристрій ніхто не контролює.

«Кидають росіяни ракети С-300 на висоті до двох кілометрів. Вона може пролетіти десь 110 кілометрів, а потім втрачає керування та починає падати. При цьому не має значення, досягла вона цілі чи ні, процес падіння ніхто не контролює», – додає експерт.

Катков каже, що такі ракети застосовують для обстрілу Миколаєва та Харкова. С-300 потрібні ЗС РФ для терору місцевого населення. Вони відрізняються не дуже сильною бойовою частиною і більше розраховані на уламкову дію.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.