Експерт розповів, яка зброя змінить ситуацію на полі бою

Експерт розповів, яка зброя змінить ситуацію на полі бою

Запуск ракети ATACMS / фото: Twitter

Українська влада робить все можливе, аби західні партнери відкрили постачання життєво необхідної зброї, зокрема, ракет великої дальності на кшталт ATACMS. Таке озброєння може кардинально змінити перебіг війни і дозволить знищувати логістичні маршрути російських загарбників.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов у своєму стрімі на YouTube.

Експерт наголосив на важливості отримання Україною далекобійної зброї. Таке озброєння в руках ЗСУ може суттєво вплинути на перебіг бойових дій, адже дозволить знищувати логістичні маршрути окупантів. Зокрема, ракети ATACMS можуть завдати ударів по залізниці, яка для ворога є одним з найголовніших шляхів підвозу техніки, боєприпасів та живої сили. На думку Жданова, без залізниці боєздатність російських військ впаде.

“ATACMS дасть нам можливість сміливо знищувати залізничні й автомобільні переходи вздовж українсько-російського кордону, навіть якщо ми беремо зобов’язання не застосовувати ці ракети по території Росії. Тим самим ми знекровимо угруповання російських військ”, – наголосив Жданов і нагадав, що саме це наші воїни робили на правому березі Херсонської області.

За словами військового, здійснення українськими воїнами методичних ударів по мостах, зрештою, призвело до виведення окупаційного угруповання на Херсонщині. Росіяни на той момент розуміли, що або їхнє угруповання там буде знищене нашим вогнем, або треба відступати, що власне ворог і зробив, зауважив Жданов.

Військовий експерт вважає, що так само ми можемо знекровити російське угруповання, вдаривши по кількох залізничних гілках на окупованих територіях через кордон та основних магістралях і мостах поблизу нашого кордону. 

“Це суттєво вплине на хід бойових дій”, – сказав Жданов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.