Експерт розповів, в чому заключається військова перевага України

Експерт розповів, в чому заключається військова перевага України

Постріл танка / фото: Генштаб ЗСУ

Достатня кількість сучасного західного озброєння допоможе Україні перемогти на полі бою та розгромити армію РФ. А велика чисельність російських загарбників, навпаки, створить у самій Росії масу проблем з їх утриманням та забезпеченням.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов під час ефіру на YouTube.

Мілблогер вважає, що чисельна перевага російської армії не є проблемою для України, адже у нас є “козир” у вигляді оснащення сучасним західним озброєнням. Саме це, на думку експерта, допоможе Україні знищити армію противника.

“Звісно, в нас населення втричі менше, ніж у Росії. Але ви ж не забувайте, що ми на сьогоднішній день маємо перевагу в оснащеності армії. Тобто – “залізо” проти “м’яса”. Залізо завжди виграє, як би не крутили. Тому Захід і дає нам сьогодні західного зразка танки, реактивні системи, артилерійські системи, дає нам високоточні боєприпаси”, – розповів військовий експерт.

Жданов висловив сподівання, що найближчим часом Україна отримає і ракети, у тому числі й оперативно-тактичні. Крім того, за пару місяців є шанс отримати і бойову авіацію західного зразка. За словами експерта, все це “допоможе нам розгромити російську армію”.

Олег Жданов звернув увагу на те, що велика кількість російських мобілізованих є проблемою для Росії, адже створює проблеми з їх утриманням, забезпеченням та медичним обслуговуванням.

“Там погане постачання в плані їжі, дуже великі проблеми. У солдатів зʼявляються воші, вони не миються, умови утримання теж дуже погані, у них величезні проблеми з медициною, з медичним забезпеченням, їх практично кидають у польових умовах, і вони живуть, хто як може і скільки може. Тож чим більша чисельність армії, тим більше проблем із її утриманням та забезпеченням”, – пояснив Жданов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.