Експерт назвала найекономніший режим прання

Експерт назвала найекономніший режим прання

Прання / фото: pixabay.com

Щоб не намотувати зайві кіловати електроенергії й не витрачати додаткові літри води в пральній машині, можна використовувати корисні лайфхаки. На якості прання вони не позначаться, а ось в платіжках за компослуги виставлені рахунки будуть нижче.

Про це повідомляє  Еxpress.

Шаліка Хонда — справжній експерт чистоти й економії роздає цінні рекомендації всім мамам, які допоможуть прати економно без шкоди якості прання білизни в пральній машинці.

Подивіться на свою пральну машинку, якщо там є “економрежим” або економний режим, краще обирайте його при пранні. Так, речі будуть пратися трохи довше, але електричної енергії витрачатися буде значно менше.

Секрет в тому, що режим прання складається з трьох елементів: нагрівання води, кількість води й часу прання. В економному режимі до мінімуму зведений нагрів і кількість води. Їх компенсує час прання. Виходить, що при температурному режимі 30 градусів ви отримаєте абсолютно чисту білизну, як при 50 або заданих режимах за типом тканин. Сучасні моделі техніки й хороші пральні засоби відмінно справляються з пранням в холодній воді.

Також Шалика рекомендує прати в не піковий час (рано вранці або пізно ввечері). А ще найкраще чинити наступним чином:

  •  Збирати й сортувати брудні речі, щоб машинка завжди працювала з вигодою. Немає сенсу закидати в техніку 1-2 речі, якщо вона розрахована на 5-6 кг.
  • Знизьте кількість обертів. Максимальний показник вимагає більше електричної енергії. Замість тисячі обертів підійде 800.
  • Забудьте про швидкий режим. Він використовує найбільше води на 1 цикл прання.

Ці рекомендації допоможуть не тільки знизити споживання води та електричної енергії. Вони привчають до дбайливого усвідомленого споживання природних ресурсів і продовжать життя побутової техніки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.