Диван — обов’язковий предмет меблів у кожному домі

Диван — обов’язковий предмет меблів у кожному домі

У кожному будинку та у кожній квартирі є дивани: прямі, кутові, модульні, софи. Такий предмет м’яких меблів є універсальним як в оселі та к і у офісах. Зручні та естетичні, підходять для прийому гостей, сну і навіть зберігання речей. Найчастіше їх ставлять у вітальнях, але сьогодні велике різноманіття меблів дає змогу встановити невеликий диван на кухні, або у спальні в якості ліжка.

Дивани від Pufetto — чудове поєднання якості та ціни, естетики та практичності, зручності та безпеки. Обрати та замовити меблі можна на сайті онлайн.

Топові дивани від Pufetto

Останні кілька років українці обирають прямі дивани, вони мають гарний зовнішній вигляд, чимось нагадують ретро та класику. Вони можуть бути статичними та розкладними. Найчастіше такі моделі ставлять під стіну і трохи рідше для зонування простору у приміщенні.

Моделі прямої (прямокутної форми) мають свої переваги. По-перше, вони гармонійно доповнюють інтер’єр та чудово поєднуються з іншими меблями. По-друге, завдяки сучасним ідеям звичайні прямі дивани сьогодні не мають нічого спільного із тими, що були у бабусь та дідусів. Жодного сліду “радянського несмаку”, а лише:

  • прекрасні рішення щодо кольорової гами;
  • різні варіанти підлокітників;
  • різноманітні варіації ніжок (низькі, високі, відсутні);
  • чудове поєднання матеріалів.

Меблі дійсно стильні та роками виглядатимуть доречно. Також слід пам’ятати, що Pufetto пропонує дивани різні за призначенням: для щоденного сну, зі спальним місцем та без нього. Ви забезпечуєте собі високий рівень комфорту, користуючись такими меблями.

Такі дивани не займають багато місця у малогабаритних квартирах, що дуже важливо для студій, однокімнатних квартир та хрущовок.

Для приміщень з великою площею обирають модульні та кутові дивани. На сайті такі також є у різних варіаціях.

Також не менш популярні чим вище зазначені меблі, дивани-ліжка. Їх купують для дач та будинків, квартир. Якщо не має місця для повноцінного ліжка, такі дивани цілком закрити потребу у якісному спальному місці. До того ж вони обладнані шухлядами та нішами для постільної білизни.

На сайті можна придбати меблі з різним способом трансформації: дельфін, книжка, пантограф, реклайнер, євро-книжка та інші. Додатково можна обрати різний розмір дивану (його габарити у зібраному та розібраному стані), декор та матеріал оббивки. Можна загубитись у такому різноманітті, наче Аліса у задзеркаллі. Але оскільки всі меблі якісні та класні, у будь-якому випадку ви залишитесь задоволені своїм вибором.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.