Друга хвиля мобілізації виснажить Росію – розвідка України

Друга хвиля мобілізації виснажить Росію – розвідка України

Мобілізація в РФ / фото: 24 канал

Чергова хвиля мобілізації в російській армії може розпочатися влітку, якщо окупанти зважаться йти напролом. Наразі ж Кремль перебуває в очікуванні успіху від посиленого наступу, що відбувається напередодні річниці війни в Україні.

Про це повідомив в інтерв’ю американській газеті The Wall Street Journal представник Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО), генерал-майор Вадим Скібіцький.

Росія може розпочати нову мобілізацію у будь-який час, втім поки що для окупантів більш актуально оцінювати успіхи наступу, який символічно стартував напередодні першої річниці повномасштабного вторгнення в Україну, зазначив військовий.

“Усе готово. Особовий склад на місці, списки є, люди, яким доручено проводити набір і навчання – перебувають у режимі очікування”, – прокоментував Скібіцький.

На думку представника української розвідки, поповнення російської армії живою силою на тлі нової мобілізації в кінцевому підсумку виснажить Росію і не стане вирішальним фактором для ситуації на фронті.

Зокрема, за словами генерал-майора, під час нової хвилі мобілізації Росія постраждає від тих самих проблем, які виявила попередня хвиля, включаючи брак сучасного озброєння у достатній кількості та наявність боєздатних офіцерів, здатних проводити навчання для величезного напливу ненавчених чоловіків.

“Вони готуються до другої хвилі мобілізації. За нашими оцінками, вони скасують її, бо не подолали всіх труднощів, з якими зіткнулися під час першої хвилі. До такої масштабної мобілізації вони не були готові ні тоді, ні зараз”, – вважає представник ГУР МО.

Колишня провідна аналітикиня Пентагону щодо Росії Дара Массікот в інтерв’ю The Bell зазначила, що нова хвиля мобілізації в Росії може відбутися вже влітку, але лише в тому випадку, якщо окупанти “захочуть йти безперервно і пробивати дорогу через український фронт”. Кращим шляхом для російської влади, на думку Массікот, буде продовження безперервної мобілізації невеликої кількості людей, щоб замінювати поранених та вбитих.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.