Допомога від ООН знову доступна для українців

Допомога від ООН знову доступна для українців

ООН (Організація Об’єднаних Націй) бере активну участь у наданні допомоги українським громадянам, які постраждали від збройного конфлікту на сході України. Одним з елементів програми “Допомога від ООН” грошової підтримки, які надаються біженцям, переселенцям та іншим людям, які потрапили у важку життєву ситуацію через війну.

В рамках надання допомоги постраждалим від військових дій ООН співпрацює з урядами та декількома партнерами, включаючи міжнародні та неурядові організації, які допомагають в доставленнi допомоги в зони конфлікту. Зокрема, з початку конфлікту в Україні у 2014 році ООН змогла допомогти понад 1,5 мільйона людей надавши їм необхідну допомогу у вигляді харчових продуктів, медичних послуг та інших необхідних ресурсів.

Також в рамках допомоги постраждалим від війни в Україні ООН та її партнери реалізують кілька програм грошової підтримки. Зокрема, це програма “фінансові перекази”, яка дозволяє українцям отримати грошову допомогу на свій банківський рахунок, а також проєкт” доступна електронна платформа”, яка допомагає біженцям та переселенцям отримувати електронні гроші для оплати житла, комунальних послуг, медичних та інших послуг у надійних місцях розповсюдження.

На додаток до цього ООН та її партнери надають консультації та інформаційну підтримку при заповненні заявок на грошову допомогу та допомагають людям, які у скрутному становищі через військовий конфлікт на сході України.

ДОПОМОГА ООН ДЛЯ ВПО

ООН відновлює реєстрацію на допомогу для українців, які постраждали від війни на сході країни. Допомога буде здійснюватися з 18 квітня й адресована в першу чергу найбільш вразливим категоріям населення.

Сім’ї, які відповідають певним критеріям, зможуть отримувати по 6 600 гривень на кожного члена родини протягом трьох місяців. Категорії населення, які можуть претендувати на допомогу, – це внутрішньо переміщені особи після 24 лютого 2022 року, жителі різних областей України, які постраждали через російську агресію, а також сім’ї з одним із батьків та дітьми або людьми похилого віку.

Крім того, дохід домогосподарства не повинен становити понад 5400 гривень на одного члена сім’ї, а отримання допомоги від інших гуманітарних організацій може бути перешкодою для отримання допомоги від УВКБ ООН.

Ті, хто вже зареєструвався для отримання допомоги, зможуть отримати виплати, якщо вони не отримували грошової допомоги від іншої організації. Додаткова інформація про програму, умови та місце знаходження пунктів збору.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.