Допоки росіяни в Криму, там “спокою не буде” – представник ГУР

Допоки росіяни в Криму, там “спокою не буде” – представник ГУР

Андрій Юсов / фото: 24 канал

Російські загарбники на окупованому півострові відчувають паніку та посилюють фільтраційні заходи серед населення. Однак неспокійна обстановка в Криму продовжиться й надалі, аж поки ЗСУ не звільнять півострів від рашистів.

Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов розповів в ефірі “Єдиних новин”.

Представник ГУР іронічно відреагував на вибухи, які пролунали на залізниці в окупованому Криму неподалік Бахчисараю сьогодні вранці, 18 травня. Внаслідок інциденту зі шляхів зійшли кілька вагонів із зерном. 

“По тих коліях перевозять, зокрема, зброю, боєприпаси, бронетехніку та інші засоби, які використовуються для загарбницької війни проти України. Для того, щоб вбивати цивільних українців і українських захисників. Цілком природно, що ці колії не витримали, “стомилися” і тепер на деякий час не функціонують, – жартома зазначив представник команди Кирила Буданова.

За підрахунками ЗМІ, з початку року на території Росії та в окупованому Криму відбулося як близько 60 спроб диверсій на залізничних коліях, об’єктах міністерства оборони РФ та енергетики.

Юсов пообіцяв, що безпечно та нормально інфраструктура Криму буде працювати лише тоді, коли півострів буде звільнено від рашистів. А до того часу, поки вони там – “спокою не буде”.

Представник розвідки зауважив, що для росіян в Криму найбільшою перешкодою наразі є місцеве населення, яке дедалі більше вірить у повернення півострова до складу України і в неминучу поразку Росії. У зв’язку з цим, гауляйтери та окупаційне керівництво Криму намагаються якнайшвидше продати свою нерухомість і вивезти свої сім’ї з Криму, а до цивільного населення влада вживає фільтраційні заходи, оскільки не довіряє місцевим жителям.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.