Договір про умови та правила користування сайтом planetanovosti.com

Використовуючи сайт planetanovosti.com, ви даєте свою згоду на умови, представлені нижче. У разі незгоди з цими умовами, будь ласка, запам’ятайте, що ви не маєте права користуватись ні сайтом, ні опублікованими на ньому матеріалами. Авторські права на всі публікації, які є на сайті planetanovosti.com, захищені чинним законодавством України.

Передрук, копіювання або використання матеріалів із сайту planetanovosti.com не може бути виконано без попередньої письмової згоди сайту planetanovosti.com за винятком випадків, зазначених нижче:

  • Розповсюдження матеріалів із сайту planetanovosti.com у мережі Інтернет можуть бути виконані лише за умови наявності у тексті прямого відкритого гіперпосилання для пошукових систем на сторінку скопійованого матеріалу сайту planetanovosti.com. Вона повинна бути не нижче другого абзацу.
  • У разі часткового цитування матеріалів із сайту planetanovosti.com у телевізійних або радіопрограмах обов’язковим є усне надсилання на сайт planetanovosti.com.
  • Перегляд сторінок сайту planetanovosti.com та перенесення вмісту на паперові носії дозволені лише для особистого використання з некомерційною метою.

Заборонено використовувати фотографії, розміщені на веб-сайті planetanovosti.com. Якщо необхідно використовувати саме ці фотографії, попередньо потрібно отримати дозвіл від адміністрації сайту planetanovosti.com письмово на використання матеріалів виключно на платній основі.

Сайт planetanovosti.com не гарантує, що певні сторінки будуть постійно доступні користувачам і не містять помилок. Адміністрація сайту має право будь-якої миті змінити вміст публікацій, зупинити доступ до них.

Інформація, що розміщується на сайті planetanovosti.com у місцях, призначених для реклами, має інформаційно-комерційний характер та належить третім особам. Адміністрація сайту planetanovosti.com не несе жодної відповідальності за правдивість наданої інформації, не відповідає за збитки прямого, непрямого та фактичного характеру, втрачену вигоду, тимчасову зупинку діяльності, що виникли через неможливість скористатися описаною на сайті planetanovosti.com рекламою.

Адміністрація інтернет-ресурсу має право розміщувати посилання на інші сайти, що належать третім особам. При переході на подібні сайти користувачі повинні ознайомитись та погодитися з правилами використання цих веб-сторінок.

Надсилаючи власні матеріали для їх можливої ​​публікації на сайті planetanovosti.com, ви гарантуєте, що матеріали не містять вірусів або інших руйнівних для інформації програм. Надсилаючи власні матеріали ви погоджуєтесь та гарантуєте, що володієте авторськими правами та маєте необмежене право надавати їх адміністрації сайту planetanovosti.com.

Адміністрація сайту planetanovosti.com не перевіряє інформацію, залишену користувачами під ніками у вигляді коментарів. Адміністрація не несе жодної відповідальності за зміст подібної інформації і має право на свій розсуд у будь-який момент видалити інформацію, що залишилася користувачем на сайті planetanovosti.com.