До Землі наближаються одразу п’ять астероїдів – NASA

До Землі наближаються одразу п’ять астероїдів – NASA

До Землі наближаються астероїди / фото: pixabay.com

У космосі небезпек не менше ніж тут, на Землі. Просто не всі люди на планеті знають про наближення астероїдів і величезних метеоритів. Багато з них потенційно небезпечні. Кожен раз, коли до нашої земної кулі наближається хоча б 1 астероїд, в NASA першими про це дізнаються і починають розраховувати траєкторію. Це допомагає з’ясувати всі можливі ризики. 

Про це повідомляє Technology News 

Згідно з відомостями, які надійшли в Національне управління з аеронавтики, до Землі найближчими днями наблизяться 5 небесних тіл, і ось, що про них відомо:

  1. 2022 WB5 летить зі швидкістю 39 тисяч км/год. Діаметр космічного каменю приблизно 25 метрів. Він пролетить біля планети на відстані 2,2 млн км.
  2. 2022 VP1 в діаметрі майже у два рази більше першого і становить 51 м. На щастя він пронесеться на відстані в 6,6 млн км. Якби такий камінь впав на Землю, він став би причиною страшної катастрофи.
  3. 2022 WA6 діаметром приблизно 25-26 метрів наблизитися на 1,6 млн км до земної кулі. Він пронесеться поряд із Землею 6 грудня.
  4. 2022 WV8 приблизно 50 м в діаметрі також наблизиться до планети. Землю від астероїда відділятимуть 5,9 млн. км.
  5. Вже 7 грудня поруч із земною кулею пронесеться ще один астероїд. Він отримав назву 2022 WK9. За розмірами він приблизно такий же, як і професійне футбольне поле. Швидкість його 51 504 км/год.

На цьому тижні загроз з космосу більше не передбачається. Однак це зовсім не означає, що вони не з’являться на наступному тиждні.

Вся небезпека від астероїдів полягає в тому, що ні в НАСА, ні в інших космічних агентствах поки не вміють збивати ці гігантські камені. Алгоритм дій є, але він теоретичний і його ніколи раніше не практикували.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.