До Землі наближаються відразу два величезних астероїди

До Землі наближаються відразу два величезних астероїди

До Землі наближається величезний астероїд / фото: freepik.com

28 квітня до Землі наблизиться астероїд великого розміру. Але він стане не останнім гостем за наступні кілька днів, який може загрожувати Землі. Буквально за тиждень, 9 травня, до нашої планети підлетить ще один, більший об’єкт. Така заява була зроблена деякий час тому спеціалістами НАСА.

Про це повідомляє Newsweek.

Астероїд 2008 AG33 має діаметр у межах 350-780 метрів. Потенційно небезпечний космічний об’єкт летить до Землі на швидкості близько 37,5 тисячі кілометрів на годину. Відстань, на яку астероїд наблизиться до Землі, становитиме 3,2 мільйони кілометрів.

Буквально 9 травня співробітники НАСА вважають, що наблизиться ще більший космічний камінь, який отримав назву 2006 JF42. Його діаметр складає 380-860 метрів. Швидкість руху астероїда досягає 40,6 тисячі кілометрів на годину. Пролетить він на відстані понад 5,6 мільйона кілометрів, тому жодної загрози він не становить.

Для того, щоб можна було зрозуміти, з якою швидкістю пересувається космічний об’єкт 2006 JF42, вона більше за швидкість кулі в 12,5 рази, а також у 17 разів більше, ніж швидкість реактивного літака.

Потенційно небезпечні астероїди – це ті космічні камені, діаметр яких перевищує позначку в 140 метрів. Звичайно, шанси зіткнення з таким каменем можуть бути мінімальними, але співробітники НАСА ретельно контролюють ситуацію, щоб у разі ризику зіткнення бути до нього готовими.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.