Дизайн інтер’єрів та ремонт під ключ у Києві від справжніх профі — це реально!

Дизайн інтер’єрів та ремонт під ключ у Києві від справжніх профі — це реально!

Дизайн інтер’єрів — це не лише про красу та стиль, а й про доцільне використання кожного метру квадратного у приміщені. Тому ставитись до інтер’єру  потрібно трохи серйозніше, тому що без необхідних знань можна зіткнутись із купою неприємностей після завершення ремонту. Якісний та естетичний дизайн інтер’єру Київ роблять у BORISSTUDIO з детальними прорахунками та 3D візуалізацією.

Сьогодні ще є ті, хто недооцінюють важливість проєктування, планування, дизайну простору. Розглянемо, які проблеми допоможе вирішити ця послуга:

 • недостатня кількість розеток, їх не зручне розміщення;
 • недостача або надлишок будівельних матеріалів;
 • неможливість реалізації ваших побажань;
 • результат не виправдає сподівань.

Тому, якщо плануєте масштабний ремонт, краще заручитись допомогою фахівців. Вони вбережуть ваші нерви та гаманець від незапланованих витрат. 

До речі, тут можна замовити як візуальний, так і технічний план. Також є послуга “Все включено”. Ціни від 15 до 35 доларів за квадратний метр. 

Дизайн інтер’єрів —  запорука ідеального ремонту

Дизайн інтер’єрів актуальний для приміщень будь-якого призначення: житлові будинки, квартири, офіси, фітнес-центри, салони краси … Його розробляють для того, щоб мати повне представлення про те, що замовник бажає отримати від ремонту. Перед роботою обговорюються різні аспекти:

 1. стиль (лофт, прованс, хай-тек);
 2. бюджет;
 3. освітлення (основне, додаткове);
 4. розміщення меблів та техніки;
 5. текстиль тощо.

Після отримання готового проєкту замовник отримає готову картинку. На цьому етапі ще можна внести зміни, чого не зробиш вже на стадії ремонтних робіт. Знайти виконавців на ремонт квартир у Києві також можна у цій компанії. BORISSTUDIO  на відміну від багатьох інших “столичних” виконавців дають реальні гарантії на виконання своєї роботи.

Робітники мають все необхідне для виконання ремонтних робіт: інструменти, досвід, будівельну техніку та транспорт. Тому все пройде швидко, без зривів дедлайну. На кожному етапі робіт замовник має повний доступ до об’єкта. Можна у будь-який момент приїхати та перевірити, що відбувається. 

Ремонт під ключ — це найзручніший спосіб швидко та якісно привести приміщення у бажаний стан. Будь-то оселя, чи офіс. Звісно, можна робити ремонт самотужки. В тім тут є один значний мінус, що перекреслює всі плюси. Ремонтні роботи можуть затягнутись на невизначений термін. 

А команда професіоналів виконає все швидко та за планом. Як показує практика, це ще й економніше, ніж робота своїми руками. 

Переваги від співпраці беззаперечні:

 1. Вас проконсультують щодо вибору матеріалів.
 2. Ви не витрачаєте особистий час.
 3. Робота виконана за усіма нормами та стандартами безпеки.
 4. Гарантія від компанії.
 5. Не треба прибирати власноруч та вивозити будівельне сміття.

З професіоналами завжди приємно мати справу. Але ще більше задоволення приносить новий ремонт та дизайн приміщення. Насолоджуватись ремонтом так само легко, я і життям, якщо його довірити студії “Борис”!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.