Дієтологи назвали продукти, які допоможуть продовжити молодість

Дієтологи назвали продукти, які допоможуть продовжити молодість

Названо продукти, що допомагають продовжити молодість / фото: freepik.com

На сьогоднішній день вчені ще не знайшли способу, як можна повністю зупинити процес старіння, але є способи, що дозволяють зробити його менш швидким. Дієтологи розповіли про те, що має бути у раціоні, щоб довше зберегти не лише свою молодість, а ще й здоров’я.

Про це повідомляє Eat This, Not That!

Для того, щоб дійсно ефективно боротися з першими ознаками старіння, дуже важливо вживати достатньо білків. Аня Розен, яка є професійним дієтологом, наголосила, що за допомогою білка вдається підтримувати у хорошому стані м’язи. Це відіграє дуже важливу роль, адже чим старшою стає людина, тим швидше вона починає втрачати свою форму. В результаті цього починають розвиватися різного роду хронічні захворювання, а також люди набагато частіше зазнають травм.

Дієта обов’язково повинна містити клітковину. За її допомогою можна значно знизити ризик виникнення хвороб. Крім того, люди рідше стикаються із запальними процесами, а їх кишечник стає набагато здоровішим. Дієтолог Жаннетт Кімзал говорить про те, що ці фактори дуже сильно впливають на довголіття людини.

Ще одним важливим моментом у довголітті людей вважається вживання помаранчевих овочів. У раціоні повинні бути морква і солодка картопля, кабачки. У їхньому складі присутній бета-каротин. Він поступово накопичується в шкірному покриві і надалі зможе ефективно захистити від ультрафіолету. Крім того, шкіра повільніше старіє, залишається еластичною, не так швидко втрачає вологу. Зрештою це призводить до того, що з’являється набагато менше пігментних плям і зморшок.

Також варто звести до мінімуму вживання солодкого, адже це дуже шкодить колагену та провокує прискорення процесу старіння. Найбільше шкоди організму може завдати перероблене м’ясо та напівфабрикати. Дієтологи рекомендують відмовитися від сосисок, ковбас. Вони містять багато солі, що провокує швидке старіння клітин.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.