Деталі зернових транспортерів та норій

Деталі зернових транспортерів та норій

Про те, що компанія TiSO оволоділа майже всіма способами сучасної металообробки, якісним розкроюванням металевих матеріалів з допомогою лазеру, точною перфорацією листових металів на спеціальному верстаті, вигинанням будь-яких металів точно на необхідний градус кривої чи потрібний кут, фарбуванням яскравими фарбами з ідеальною гладкістю, блиском та дотриманням тону по всій поверхні – відомо вже дуже багатьом в світі.

Але компанія TiSO також (і це випливає з переліченого вище) здатна виготовити різноманітні запчастини для с/г техніки на замовлення. І якість тих деталей буде відповідати всім нормам та характеристикам. Ми умисно не називаємо тут які деталі, запчастини можуть бути виготовлені, тому що можуть бути всі, або майже всі. Перелік деталей може змінюватися з часом – в основному в бік розширення, незмінним залишатиметься тільки рівень якості.

Так тепер ми можемо запропонувати виготовлення деталей для зернових транспортерів та норій – ковшових елеваторів (виготовляються з оцинкованого листового металу). Для наших спеціалістів не є складним повторити з точністю до мм будь-яку з деталей для цих та інших зернових сховищ.

Проблема запасних частин для сільськогосподарської техніки існувала завжди. Купляти деталі доводиться регулярно і ця регулярність залежіть від рівня якості виготовлених комплектуючих. Тому пропозиція виготовлення с/г деталей компанією TiSO (якщо врахувати якісні показники її продукції) може призвести до помітної економії витрат. Що ж до нашої спроможності задовільнити ваші потреби у деталях, можемо запевнити, що ми маємо досвід виробництва самих різних виробів: від дійсно великих, до  дуже малих, а наше обладнання зможе вправитися і зі складними завданнями також. По деяких позиціях наші вироби будуть кращої якості завдяки нашим сучасним методам металообробки, коли всі параметри абсолютно точно відповідають завданим завдяки розкрою чи/та перфоруванню їх на верстаті з лазером та з ЧПУ; коли, завдяки можливостям утворити виріб складної, непрямолінійної форми і при цьому обійтися без з’єднань, тому що згинальний центр працює з любими металами і гне чітко по наміченій траєкторії, тоді  наші деталі стануть більш міцними та надійними у тривалій експлуатації; коли наші вироби не будуть вирізнятися (в поганому значенні) на тлі всього механізму, тому що фарби на них точнісінько того ж кольору, що й на оригінальних деталях, корпусах, завдяки якісній порошковій фарбі.

Якщо ви вже замислилися над замовленням у нас, тоді вам практичніше буде зв’язатися з менеджерами нашої компанії і з’ясувати все остаточно.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.