Держпереворот у Росії неминучий: прогноз Подоляка

Держпереворот у Росії неминучий: прогноз Подоляка

Подоляк / фото: news media

В Офісі Президента України вважають, що державний переворот в Росії, внаслідок якого Путіна змістять з посади президента, вже розпочався.

Про це розповів Михайло Подоляк у ефірі програми «Аргумент».

“Це питання не державного, а внутрішньоелітного перевороту, який відбуватиметься швидше та дещо інакше, ніж всі очікують”, — пояснив Подоляк.

На думку Михайла Подоляка, цілком імовірним ініціатором зміни правлячої верхівки Кремля може стати Євген Пригожин, засновник сумнозвісної приватної військової компанії ПВК «Вагнера», якого часто називають «кухарем Путіна».

“Починаються переділи і взаємні звинувачення в елітах, пошук наступників. Зараз Пригожин активно всім доводить, що він рівнозначний Путіну і через деякий час буде готовий його замінити”, — зазначив Подоляк і припустив, що знесення режиму Путіна може відбудится раптово.

“Всі будуть чекати, що Росія ще щось може зробити у військовому плані, а вона може лише трохи використовувати ракети по нашим енергооб’єктам і “посмикати” Іран — країну, що досі постачає в РФ залишки військового озброєння. Цей державний переворот вже зав’язаний, він розпочався і вирує”, — пояснив радник голови ОП.

Причиною виникнення гострої політичної кризи в Росії, на думку Подоляка, стала неспроможність пояснити громадянам, чому велика російська армія програє маленькій Україні. Саме мовчанка в найвищому керівництві та цілеспрямована реалізація політики замовчування війни з Україною спровокувала невідворотні зміни в Росії. 

Подоляк  наголосив, що патріотичні російські канали, закликаючи знищити Україну, разом з тим критикують Путіна та визнаючи його провал. Один із ідеологічних стовпів нинішньої Росії,  ідеолог агресивного “русского мира” Олександр Дугін, натякнув, що “цар” має заплатити за невдачі на війні своїм життям.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.