Дерматолог розповів, чому випадає волосся під час війни

Дерматолог розповів, чому випадає волосся під час війни

Випадання волосся / фото: Virtus

Безліч жінок після того, як почалася війна з Росією, почали скаржитися на сильне випадання волосся. Чому ж виникла така проблема і як з нею боротися, детально розповів Кузьма Хобзей, дерматолог та експерт із відновлення волосся хірургічним шляхом.

Про це повідомляє видання «Сегодня».

Причиною випадання волосся може бути стрес. Не буває такого, що людина перенервувала, а вже наступного дня з’явилися проблеми з волоссям. Тому неправильно все списувати виключно на війну. Локони втрачають своє здоров’я та привабливий зовнішній вигляд не раніше, ніж через три місяці після того, як людина пережила стрес.

Потрібно добре подумати, що сталося саме три місяці тому. Наприклад, людина могла перехворіти на коронавірус або ж сісти на дуже жорстку дієту. Якщо ж причиною справді стала війна, то волосся може почати випадати лише наприкінці травня. Через ситуацію, що склалася, далеко не всі мають можливість регулярно мити голову, тому при кожному миття може здаватися, що волосків випадає в кілька разів більше, ніж зазвичай.

Якщо ви на даний момент у відносній безпеці, то не варто забувати про догляд за локонами. Голову потрібно мити регулярно, навіть якщо ви відчуваєте стрес чи не маєте жодного бажання це робити. У тому випадку, якщо є жирний тип шкірного покриву голови, то дуже швидко відбувається накопичення шкірного сала. Це, у свою чергу, призводить до утворення лупи або навіть розвитку себорейного дерматиту.

Не варто забувати про те, що чиста голова здатна покращити самопочуття. Про це неодноразово заявляли багато психологів. Для збереження здоров’я та краси волосся необхідно постаратися заспокоїтися, не нервувати, правильно намагатися та загалом стежити за станом свого організму. Волосся певною мірою є індикатором того, в якому стані знаходяться органи, наскільки правильно вони функціонують.

Раніше ми писали, що хімік розповів, як вижити під час ядерного удару. Міжнародні фахівці висувають припущення щодо того, що РФ все ж таки може скористатися ядерною зброєю, щоб перемогти у війні з Україною. Невідомо про те, чи станеться це напевно, але краще підготуватися до найгіршого заздалегідь і знати про те, як правильно чинити під час евакуації. Про це розповів хімік Гліб Репіч.

А також, що житель Німеччини зробив 90 щеплень від COVID-19. Житель Німеччини, якому виповнилося 60 років, величезну кількість разів зробив щеплення від коронавірусу для того, щоб можна було продавати всім охочим фальшиві довідки про пройдену вакцинацію. Його послуги при цьому мали величезну популярність.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.