Дерев’яні пазли – чудова іграшка для дітей

Дерев’яні пазли – чудова іграшка для дітей

Дерев’яні іграшки знову в тренді. Скільки не вигадуватимуть видів пластику, все ж дітям з перших днів життя краще давати іграшки з натуральних матеріалів, наприклад дерев’яні пазли для дітей – це справжній бестселер серед іграшок. 

Збирати їх з дітьми можна починати вже в трирічному віці. Під наглядом батьків дитина швидко навчиться не тільки збирати ціле із частин, а й вивчить тварин, явища природи.

На сайті Тотоша можна вибрати та купити красиві натуральні іграшки для дітей різних вікових груп. Тут величезний асортимент, а ціни радують. 

Чому пазли з дерева – це відмінний ігровий матеріал

Дерев’яні пазли обожнюють діти різного віку. Все ж вони мають ряд переваг перед іншими видами іграшок:

 • Екологічність. Дерево є натуральним та екологічно чистим матеріалом, що робить їх безпечними для здоров’я дитини.
 • Розвиток логічного мислення. Складання пазлів вимагає використання логічних та просторових навичок, тому дерев’яні пазли допомагають розвивати у дітей логічне мислення, здатність до аналізу.
 • Посилення моторики. Пазли розвивають дрібну моторику й координацію рухів.
 • Сприяння концентрації. Складання пазлів вимагає концентрації уваги, терпіння, що сприяє розвитку у дітей пам’яті й уваги.
 • Розвиток творчих здібностей. Вони можуть розвивати творчі здібності дитини, бо малюк може винаходити свої власні варіанти складання пазла.
 • Довговічність. Такі іграшки виготовляються з якісних матеріалів, володіють великою міцністю, тому вони можуть використовуватися протягом тривалого часу.

В цілому пазли з натурального дерева – це не тільки захоплива іграшка, але й корисний розвиваючий матеріал для дітей.

Поради, які допоможуть купити якісні іграшки з дерева

Щоб вибрати та купити іграшки, які будуть радувати дітей та не принесуть шкоди здоров’ю, зверніть увагу на наступні характеристики товару:

 • Матеріал: вибирайте пазли, зроблені з високоякісного дерева, вони будуть довговічними та безпечними для дітей.
 • Розмір та форма: переконайтеся, що розмір чи форма відповідають віку та рівню розвитку вашої дитини. Не вибирайте дуже дрібні деталі для маленьких дітей, вони можуть проковтнути їх.
 • Складність: починайте з простих пазлів, що складаються з декількох великих елементів, потім переходите до більш складним у міру того, як дитина буде розвиватися в цьому напрямку.
 • Тематика: виберіть іграшку на тему, яка буде цікава дитині: тварини, автомобілі, будівлі, фрукти. Це допоможе зробити процес складання більш захопливим.
 • Інструкція: обов’язково перевірте наявність інструкції, там повинна бути написана інформація про рівень складності, вікові обмеження.

Звичайно звертайте увагу на бренд. Вибирайте відомих виробників, так ви будете впевнені в якості виробів і безпеки для дитини.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.