Де замовити охорону квартири у 2023 році?

Де замовити охорону квартири у 2023 році?

Професійна охорона квартири – важлива складова безпеки вашого житла. Лише встановлення системи сигналізації гарантує найвищий ступінь безпеки квартири чи будинку. Але пропозицій на ринку чимало. Як серед них обрати перевірену компанію і довірити їй безпеку усіх цінностей в оселі? Варіант один – звернутися до лідерів надання охоронних послуг на ринку. Одним з них є Viking Lux – ваш гарант безпеки.

В чому переваги приватної охоронної компанії Viking Lux?

Компанія Viking Lux здійснює професійну охорону квартир в межах України вже понад 20 років. За цей час вона здобула велику довіру серед замовників послуг, серед яких є як приватні особи, так і власники бізнесу. В чому сильні сторони Viking Lux:

  • Цілодобовий графік роботи без вихідних. Нагляд за об’єктами компанії здійснюється і вдень, і вночі, в період свят та на вихідних. Усі працівники підготовлені, вміють працювати у будь-якій ситуації та оперативно реагувати на події.
  • Приїзд групи швидкого реагування за 5 хвилин – за багато років роботи у компанії відточили навички оперативного доїзду до місця призначення, який тепер не складає більше 5-х хвилин. У компанії мають свій автопарк, завдяки чому група відреагує на виклик у будь-який час доби.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника. Вартість охорони квартири залежить від площі приміщення, виду та типу послуг. У компанії вам запропонують різні варіанти обладнання, бездротові та дротові системи встановлення сигналізації, кілька способів моніторингу. Ви зможете самостійно обрати систему охорони відповідно до своїх очікувань і бажаної вартості.
  • Підписання договорів у кожному випадку. Всі деталі співпраці будуть обов’язково зазначені у договорі. Viking Lux – одна з небагатьох компаній, що несе матеріальну відповідальність перед своїми замовниками.
  • Доступні ціни – вони залежать від кількості та типу послуг, що надаються, тому ви завжди зможете обрати найдоцільніший варіант.
  • Наявність дозвільної документації на зберігання зброї. Вона поновлюється що три роки і дозволяє компанії на законних підставах використовувати зброю працівниками.

Ще більше про повагу і довіру до компанії говорить кількість задоволених клієнтів. Про Viking Lux говорять, їх радять і їм довіряють.

Які послуги надають у Viking Lux для охорони квартир?

Щоб зберегти ваше житло і матеріальні цінності у компанії пропонують декілька видів охорони:

  • Фізичну – доцільна для коттеджних та дачних містечок або житлових комплексів. Вона передбачає цілодобову присутність працівників на території.
  • Охоронну сигналізацію – встановлення обладнання, яке буде відстежувати присутність на об’єкті третіх осіб.
  • Пожежну сигналізацію – покликана зарадити пожежам та руйнуванням від них.
  • Відеомоніторинг зовні чи всередині приміщення, який дасть змогу запобігти крадіжкам, а в разі настання такого випадку, знайти і покарати зловмисників.

Більше інформації про послуги компанії можна знайти на офіційному веб-ресурсі, а також зателефонувавши за номером, зазначеним на сайті. Вас проконсультують, нададуть інформацію та здійснять приблизний прорахунок вартості.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.