Де в Києві замовити заміну ТЕНа в пральній машині?

Де в Києві замовити заміну ТЕНа в пральній машині?

Якщо пральна машинка не працює, це ще не означає, що потрібно витрачати кругленьку суму грошей на нову техніку для дома. Сьогодні більшість поломок можна відремонтувати. Одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники пралок — перегорів ТЕН (водонагріваючий елемент). Тому, коли потрібна заміна тена в пральній машині, вам допоможе компанія Master-Niko.  Майстри виконають ремонт техніки будь-якого бренду.

Причини перегоряння ТЕНа у пральній машинці

Причин того, що тен не нагріває воду може бути декілька. Тому, якщо трапилась така біда, краще одразу звернутись до майстрів, щоб виявити проблему та усунути її. Це може статися через те, що:

  • проблеми із проводкою, тому сигнал від модуля не поступає до нагрівального елемента;
  • виникли проблеми із термостатом, він неправильно вимірює температуру води;
  • перегорів ТЕН і його необхідно замінити.

Нагрівач найчастіше перегорає через накип, що на ньому утворюється. Під час контакту нагрівача із водою на його поверхні осідають солі та мінерали. Поступово вони накопичуються та покривають ТЕН товстим шаром, у нього низька теплопровідність. По факту ТЕН перестає передавати тепло воді, а сам при цьому накопичує енергію та перегорає.

Накип є причиною появи іржі. Корозія нищить цілісність металевої оболонки, і це викликає коротке замикання. Різкі стрибки електрики у мережі. Не лише ТЕН може перегоріти, і проводка почне пробивати. Тобто під час роботи пралка може бити током. Це вже небезпечно для життя. Звісно у таких випадках не варто чекати того моменту, коли машинка повністю вийде з ладу.

Можна нарікати на якість води, шукати самотужки інформацію, як замінити тен в пральній машині та намагатись зробити це власноруч, витрачати купу часу та нервів. Навіщо? Якщо можна звернутись у Master-Niko, спеціалісти проведуть діагностику, підберуть ТЕН виходячи з моделі, замінять його швидко та без зайвого клопоту.

Поради щодо профілактичних заходів те завжди ефективні. Всі ці рецепти із лимонною кислотою, оцтом та содою не врятують пральну машинку. Ще важливо зауважити один момент — порушення умов експлуатації побутової техніки. То майстер ще й проконсультує, як продовжити термін роботи цієї незамінної помічниці у домі. Дасть декілька реальних порад та вбереже від повторних поломок.

Заміна тена у Києві

Робота спеціалістів вбереже час та гроші.  Контактний телефон компанії 098-055-60-28. Режим роботи пн.-нд. 8:00-21:00. Ціни потрібно уточнювати, все залежить від вартості нового тену (є різні виробники), складності ремонту тощо. Але в цілому це дешевше ніж покупка нової побутової техніки, особливо сьогодні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.