Де можна замовити охорону квартир?

Де можна замовити охорону квартир?

Охорона квартир – входить до списку найпопулярніших послуг, які часто замовляють у компанії Viking Lux. Пояснити таку популярність можна двома основними причинами: різко збільшений рівень злочинності, крадіжок та висока якість послуг за рахунок професіоналізму охоронців, застосування сучасного обладнання.

Обираючи, де замовити якісні послуги охорони власного житла, необхідно бути уважними. Для цього рекомендується ознайомитися відразу з кількома фірмами, почитати відгуки про їхню роботу, зваживши всі «за» та «проти».

Як обрати відповідну компанію для охорони квартири

Немає стандартної схеми пошуку охоронної компанії, яка б задовольнила запити кожного клієнта. Однак існує певний список критеріїв, за допомогою яких вдасться зрозуміти, яку якість гарантують ті чи інші спеціалісти.

Тому слід звернути увагу на наступний список:

  • Скільки співробітників працює в компанії, скільки охоронців зможе регулярно виїжджати на об’єкт у разі потреби (коли спрацювали датчики та чутно тривожний сигнал, що надходить на охоронний пульт).
  • Професіоналізм усіх спеціалістів, їхній досвід роботи в даній сфері діяльності.
  • Яке обладнання запропоноване для охорони квартири – якість, кількість, гарантії.
  • Чи надає компанія додаткові послуги, спрямовані на обслуговування встановлених систем охорони. Адже кожна система потребує обов’язкового обслуговування, перевірки працездатності всіх елементів з метою правильної експлуатації в належних умовах.

Пам’ятайте, що ні надійні замки у дверях, ні металеві грати на вікнах, ні консьєрж у під’їзді не зможуть гарантувати 100% захист майна. Саме тому охоронна компанія Viking Lux пропонує власну професійну допомогу для кожного мешканця Миколаєва з метою захистити його квартиру від незаконного проникнення.

Переваги професійної охорони квартир

Замовити послугу охорони квартири тепер може кожен, скориставшись допомогою професіоналів на сайті https://vikinglux.com.ua/uk/okhorona-kvartyr/, де можна зробити розрахунок майбутньої вартості.

Після успішного підключення сигналізації власники квартир отримують наступний перелік переваг:

  1. Оперативне прибуття групи швидкого реагування у разі спрацьовування кнопки тривоги.
  2. Обслуговування встановленого обладнання та гарантія його працездатність протягом необхідного проміжку часу.
  3. Своєчасне повідомлення власника квартири за допомогою SMS на смартфон або планшет внаслідок будь-яких позаштатних ситуацій.
  4. Виконання інших обов’язків та завдань, які були прописані у договорі про співпрацю.

Додатково відбувається вибір оптимальних систем сигналізації з урахуванням індивідуальних побажань клієнта, виділеного бюджету. Найчастіше використовується комплекс охоронної та пожежної сигналізації, завдяки якому вдасться захистити житло не тільки від несанкціонованого злому, а й від загоряння, задимлення. Для цього буде встановлено додаткові датчики.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.