Де можна купити сигналізацію Ajax

Де можна купити сигналізацію Ajax

Бездротова сигналізація подарує почуття впевненості та безпеки. Решітки та власний сторож теж підійдуть для охорони нерухомості, але з Ajax System оселя чи офіс будуть захищені набагато краще. На сайті shop-digital.com.ua/ua/ajax можна придбати бездротову сигналізацію від однієї з провідних міжнародних компаній.

Разом із цими системами ви отримуєте захист від:

  • пожеж;
  • затоплень;
  • пограбувань.

Аякс дасть змогу спостерігати віддалено за нерухомістю та весь час бути у курсі того, що відбувається на об’єкті, де встановлена бездротова охорона.

Чим класні бездротові системи від Ajax

 Сьогодні, відверто кажучи, на ринку досить великий вибір різноманітних датчиків, приладів, різного обладнання, у якому розібратись без спеціальних знань та навиків неможливо. По-перше, деякі з запропонованих систем надзвичайно важко налаштувати самостійно. По-друге, багато хто намагається продавати відверто кажучи системи низької якості. По-третє, не кожний розбирається у виробниках та брендах.

Якщо ви у пошуках швидкого та ефективного рішення, зверніть увагу на бездротові системи сигналізації Аякс.   Вони складаються із центрального блока та хаба. Одразу готові до роботи, а можуть динамічно розширятися. Кожен гаджет з комплекту представляє собою  кілька елементів: адаптер, система живлення, сенсори. Але в цілому складна технічна складова не заважає легко розібратись у використанні Аякс людям, які з технікою ніколи не були на “ти”.

Системи- Аякс використовують зашифрований двосторонній радіозв’язок Jeveller, що є власною, запатентованою розробкою компанії. Робоча частота у Jeveller 868-868,6 МГц, що забезпечує гарне з’єднання на дистанції до 2000 м. Жоден вай-фай зв’язок на таке не здатний. Саморегулюючий зв’язок економить заряд батареї, тому сигналізація є розумною, адаптивною, здатною створювати захищену мережу, яку фактично неможливо заглушити. Окрім шифру зв’язок захищає потужний антивірус.

Кожний датчик у системі відповідає за визначену територію. За необхідності кількість датчиків можна регулювати. Наприклад вам потрібно 3, 4, 5 шт. – встановлюєте, та користуєтесь без проблем. Необхідно більше? Чудово, можете використовувати весь комплект, все працюватиме так само ефективно.

Якщо зловмисники мають намір знешкодити централь, панель автоматично самозаблоковується, а власник отримує повідомлення. Якщо буде пошкоджено навмисно хоча б один датчик, власник отримає повідомлення. При будь-якій небезпеці ВЛАСНИК ОТРИМАЄ ПОВІДОМЛЕННЯ у ту саму мить!

Тому можете сміливо обирати системи від Аякс, до того ж вони коштують не так вже й дорого, а працюють довгі роки без збоїв.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.