Де дізнатись актуальний курс валют у Луцьку

Де дізнатись актуальний курс валют у Луцьку

Говорять, що дані розвідки «живуть» лише 15 хвилин, а потім перестають бути актуальними. Те саме можна сказати і про курс валют, який кожні 5 хвилин може змінюватися. Тримати руку на пульсі, та бути в курсі у м. Луцьк про вартість іноземної готівки у купівлі та продажі допоможе сайт www.rates.fm/, інформація тут оновлюється кожні 5 хвилин. Після кожного оновлення з’являється інформація: станом на який час дані оновилися.

На сайті немає жодної реклами та зайвої інформації, що відволікає увагу. Все дуже просто та зрозуміло. Інформація про курс валют оновлюється щоденно з інтервалом у 5 хвилин. Сайт легко завантажується у браузері смартфона чи на ПК.

Кращий сайт про курси валют у Луцьку

Часто буває так, що на сайтах банків та інших курс доларів, євро та іншої іноземної готівки один, а коли справа доходить до купівлі/продажу, повідомляють, що ціни зовсім інші. Таким чином можна втратити до 15% від суми. Сьогодні, під час війни, актуальний курс доречний як ніколи. Вебсайт буде корисним підприємцям і звичайним українцям. Якщо потрібно буде придбати чи продати долари, євро, злоті чи інші гроші, достатньо пари кліків, щоб зрозуміти, де проводити фінансові операції найвигідніше.

Онлайн-майданчик відстежує як змінюється вартість 4 видів іноземних грошей:

  • польський злотий;
  • британський фунт;
  • американський долар;
  • євро.

Сьогодні саме ці гроші мають найбільший попит серед українців. Американські долари — це взагалі міжнародна валюта. Ними можна розрахуватися у будь-якій точці земної кулі.

На сайті вказано офіційний курс НБУ та інших фінансових установ, як готівковий, так і безготівковий. А ще тут зручно відстежувати динаміку, тобто, як змінюється вартість грошей. Це дає елементарне розуміння, щодо того, що відбувається із гривнею. Якщо іноземна готівка падає у ціні — національна грошова одиниця зміцнює свої позиції та навпаки. Це дуже зручно для проведення аналітики. На сайті є календар. Завдяки йому можна обрати будь-яку дату: число, місяць та рік і дізнатися, скільки коштував долар, наприклад, місяць назад. Щоб переглянути інформацію, не потрібно проходити реєстрацію, вводити персональні дані. Все дуже просто: перейшли на сайт та переглянути інформацію.

Саме через зручність у користуванні та доступність свіжої інформації цей сайт потрібно додати у закладки на браузері. Це суто інформаційна платформа для бізнесу та людей, які часто купують/продають іноземну готівку у Луцьку.  

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.