Дайвери знайшли німецьку субмарину часів Першої світової війни

Дайвери знайшли німецьку субмарину часів Першої світової війни

Німецький підводний човен U-111 / фото: National Geographic

Поруч з узбережжям штату Віргінія був виявлений німецький підводний човен, який затонув за часів Першої світової війни. Ерік Петкович, який є професійним дайвером і дослідником корабельних аварій, у вересні виявив місце, де затонула субмарина, позначена як U-111. Корабельна аварія сталася на відстані 65 кілометрів від берега.

Про це повідомляє National Geographic.

Раніше вчені були впевнені в тому, що підводний човен U-111, знаходиться сьогодні на глибині практично в 500 метрів. Як виявилося, розташований він на глибині близько 120 метрів. Варто відзначити, що в 1922 році її затопили ВМС США.

Цей німецький підводний човен є останнім, чиє місцеперебування довгий час було невідомим. Раніше поруч з Північною Америкою вже виявили п’ять німецьких підводних човнів, які датуються Першою світовою війною. Також вчені знайшли 8 субмарин, потоплених під час Другої світової війни.

Протягом довгого часу експерти були впевнені в тому, що корабель знаходиться на досить великій глибині для того, щоб можна було без проблем відстежити його локацію. Не варто забувати про те, що в океанській воді присутній занадто великий показник солі, тому деревина розкладається в кілька разів швидше, а метал при цьому покривається шаром іржі. Дерев’яні уламки кораблів при цьому за короткі терміни можуть бути поглинені не тільки хробаками, а й багатьма іншими мешканцями океану.

Дослідникам вдалося виявити німецький підводний човен за допомогою сучасного безпілотного апарату. Далі записи порівнювалися з фото затонулої субмарини. Таким чином вдалося встановити, що це насправді підводний човен U-111.

Потім було проведено додаткове занурення, що дозволило остаточно підтвердити знахідку. Разом з тим вчені прийняли рішення не оголошувати місце аварії корабля. Надалі вони планують провести ще деякі дослідження, щоб отримати більше інформації про своє відкриття.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.