Данілов оцінив успішність «великого наступу» росіян

Данілов оцінив успішність «великого наступу» росіян

Олексій Данілов / фото: dialog.ua

Масштабний наступ на сході України, до якого Росія готувалась кілька місяців, схоже, не приніс окупантам жодних успіхів. Натомість сили противника щоденно зазнають колосальних втрат.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

Данілов під час спілкування з журналістами заявив, що Росія поки не досягла значних успіхів під час запланованого наступу. Навпаки, в рядах окупаційних військ щодня фіксують величезні втрати.

“Словосполучення “великий наступ”, як вони хотіли, вже згасло. Великий наступ, який вони планували, триває вже восьмий чи десятий день. Але жодних успіхів немає. П’ять напрямків сьогодні, де вони намагаються атакувати. Але наші бійці мужньо захищають нашу країну”, – розповів Данілов. 

За словами Данілова, український контрнаступ розпочнеться лише після відповідної ухвали на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача, бо саме там приймаються такі важливі рішення щодо подальших дій ЗСУ на фронті.

“Наступ буде відбуватися тоді, коли на Ставці президент прийме відповідне рішення по тих доповідях наших військових та розвідки. Рішення, коли робити наступ на тому чи іншому напрямку, буде приймати Ставка Верховного Головнокомандувача нашої країни”, – зазначив Данілов.

Коментуючи вчорашній виступ президента Росії Володимира Путіна із посиланням Федеральним зборам, секретар Радбезу додав, що наразі Росія розглядає новий план.

“Ви звернули увагу, що зараз він (Путін — ред.) вже не каже про захоплення нашої країни. Хоча плани його не змінилися. Він у своїй промові сказав тільки про Донецьку, Луганську області. Зараз у них на меті “план Б”. Він полягає у наступному — підписання будь-яких переговорних позицій з нашою країною для того, щоб ми поступилися частиною наших земель на нібито мир”, – сказав Данілов і наголосив, що для України “це абсолютно неприпустимі речі”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.