Чим небезпечні народні методи відбілювання зубів

Чим небезпечні народні методи відбілювання зубів

Всі мріють про білосніжну посмішку. У наш час є багато способів зробити зуби світліше на пару тонів. Правда не всі з цих способів нешкідливі. Наприклад, можна піти в стоматологічну клініку і зробити відбілювання безпечним. А можна піти й іншим шляхом – випробувати на собі народні поради. Саме через них потім і звертаються в стоматологію, але вже не за гарною посмішкою, а за лікуванням. 

Сьогодні можна зробити процедуру відбілювання зубів в Дніпрі за швидкий час, зовсім безболісно. результат збережеться на довго. Особливо популярний метод серед завзятих курців і кавоманів.

Чим небезпечні народні методи відбілювання зубів

В Інтернеті сьогодні дуже багато статей про народні способи відбілювання. У них пропонують використовувати масло чайного дерева, соду і різні найпростіші абразиви для чищення. Однак ці рекомендації можуть призвести до негативних наслідків, таких як:

  • травматизація ясен;
  • пошкодження зубної емалі;
  • пошкодження цілісності зуба;
  • алергічні реакції на різні речовини та ін.

Щоб уникнути цього, краще відразу піти в https://www.amelsmart.com/ і записатися на процедуру.

Також в інтернеті дуже багато реклами про відбілюючі смужки для зубів. Хоча вони теж дуже небезпечні.

Чим небезпечні смужки для відбілювання зубів в домашніх умовах

Відбілюючі смужки для зубів можуть бути небезпечними для здоров’я зубів, якщо їх не використовувати правильно. Деякі з можливих проблем, пов’язаних із використанням таких смужок, включають:

  • Чутливість зубів: відбілюючі смужки можуть викликати чутливість зубів. Це відбувається через те, що активні інгредієнти в смужках можуть пошкоджувати зубну емаль.
  • Реакція на кріплення: якщо зуби вже мають кріплення, виготовлене з матеріалу, який не може бути вибілений, специфічна зона не зміниться кольору.
  • Пошкодження емалі: при використанні відбілюючих смужок допустимо ураження ясен або м’яких тканин рота.
  • Неправильне використання: неправильне використання відбілюючих смужок може призвести до необхідності лікування карієсу, що може вплинути на великі витрати в майбутньому для лікування зубів.
  • Незадовільний результат: Деякі люди можуть виявити, що відбілюючі смужки не дають їм бажаного результату.

Як бачите, крім стоматологічної клініки, ніде не можна отримати професійну допомогу з гарантованим результатом. Тому краще не випробовувати долю, а краще відразу звернутися до досвідчених фахівців.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.