Чи входить в плани ЗСУ вихід на територію Росії – Подоляк

Чи входить в плани ЗСУ вихід на територію Росії – Подоляк

Подоляк / фото: 24 канал

Україна має на меті відновити свої кордони та звільнити окуповані території від загарбників. Намірів заходити на територію Російської Федерації українські сили не мають – для цього не вистачає необхідної кількості ресурсів.

Про це радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк розповів в інтерв’ю виданню Republic.

Мета України – вибити російські окупаційні війська з усіх своїх територій і змусити їх відійти за кордон Росії. При цьому в ЗСУ немає планів вводити війська на територію РФ, оскільки для цього не вистачає необхідної кількості ресурсів.

“Нам заходити у Росію безглуздо, оскільки ми не зможемо контролювати потреби місцевого населення”, – заявив Подоляк.

На думку радника глави ОП, ця війна обов’язково закінчиться перемогою України – країна відновить свої державні кордони, які діяли станом на 1991 рік. Це має відбутися вже в цьому році, оскільки затягувати війну з Росією на роки не будуть. За словами Подоляка, затягування цієї війни залишається  вигідним тільки для росіян, оскільки це суттєво знизить інтенсивність бойових дій на фронті.

 “Саме для цього вони спробували оце фейкове “тимчасове припинення вогню”. Це якраз була спроба зайти у зменшення інтенсивності війни”, — заявив він, згадуючи оголошення Путіна про так зване “різдвяне перемир’я”.

Раніше Подоляк заявляв, що Росія не є тією країною з якою можна сідати за стіл переговорів, адже саме РФ першою розпочала повномасштабну війну без жодних на те підстав та масово скоює злочини проти людяності.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.