Чи потрібні послуги митного брокера чи можна все зробити в “Дія” ?

Чи потрібні послуги митного брокера чи можна все зробити в “Дія” ?

Послуги митного брокера в 2022 році

На сьогоднішній день при розмитненні вантажів все частіше звертаються до митного брокера. Процедура проходить так швидше та без перешкод. Фахівці з профільною освітою та практичними знаннями індивідуально підходять до завдань оформлення, вибудовуючи алгоритм дій залежно від типу та категорії вантажу.

За більш детальною інформацією процесу, переліку документів, строків оформлення та можливістю отримання безкоштовної консультації – переходьте за посиланням та читайте повну інструкцію з митного оформлення.

Компанія M- Group спеціалізується на наданні послуг митного брокера. Ми маємо великий досвід в оформленні експортних та імпортних товарів різних категорій. Для отримання консультації зв’яжіться з нами щодо контактів, вказаних на сайті.

Де знайти митного брокера. Які особливості

Наша компанія надає повний спектр послуг з митного оформлення вантажу міжнародних перевезень. Надаємо складські послуги та повний юридичний супровід зовнішніх та внутрішніх економічних контрактів.

Працюємо з усіма митними режимами: імпорт, експорт, переробка, реекспорт та реімпорт, ліквідація. Підходимо до кожного випадку системно та підбираємо оптимальні прості та ефективні рішення. До нас звертаються, бо:

1. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Без цього неможливо вирішити завдання ефективно та швидко. Так як кожне розмитнення відрізняється своїми нюансами, відмінністю в маркуванні, вимогами до вантажу та податковими зборами.

2. Надійність. Усі наші проекти проводяться виключно під українським законодавством та митним кодексом. Жодних відхилень від закону не може бути. Багатий практичний досвід у дозвільній документації дозволяє забезпечувати клієнтів необхідними документами для безперешкодного проходження товару через митницю.

3. Вигідні умови. Вже на першій консультації наш спеціаліст підбере для вас оптимальний варіант рішення, підрахує вартість послуг та податкових зборів, підготує дозвільну документацію.

4. Послуги митного брокера під ключ. Оформимо всю необхідну документацію, прорахуємо процес розмитнення з нуля, допоможемо знайти митний склад для зберігання вантажу, проведемо економічний аналіз угоди та її рентабельність.

Послуги митного брокера в Україні

Наша компанія надає такі послуги з розмитнення товарів:

• Реєстрація учасника ЗЕД на митниці під час первинного звернення клієнта до митних органів;

• Оформлення вантажу «під ключ», у тому числі складні категорії з високими вимогами під час розмитнення;

• отримання дозвільної документації, а саме сертифікати відповідності, декларації, паспорти якості;

• Зберігання вантажів на митно-ліцензійному складі;

• Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи та інше.

Звертаючись за послугами до професійних брокерів у митній справі, можна скоротити час на розмитнення та пройти її без перешкод. З нами процедура оформлення вантажу пройде ефективно, швидко та надійно.

Джерело наданої інформації : https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.