Чи корисно випивати склянку апельсинового соку щодня

Чи корисно випивати склянку апельсинового соку щодня

Апельсиновий сік / фото: freepik.com

Одним з найпопулярніших соків є апельсиновий, який отримують шляхом вичавлювання помаранчів. Харчова цінність цитрусового напою не має собі рівних серед інших соків, проте багато людей недооцінюють користь цього неймовірно смачного фрешу для здоров’я.

Про це повідомляє Quora.

Дослідження показали, що апельсиновий сік містить понад 60 видів флавоноїдів, а також 17 каротиноїдів. У порівнянні з більшістю інших фруктів, напій з апельсинів має у своєму складі найбільше натуральних антиоксидантів.

Дієтологи вважають, що вживання склянки апельсинового соку кожен день підвищує загальний антиоксидантний статус організму і має важливе значення для підтримки загального стану здоров’я.

Апельсиновий сік багатий вітаміном С. Всього 240 мл свіжовичавленого напою забезпечує 67% рекомендованої добової дози (RDI) вітаміну С. Збільшення споживання цього вітаміну може сприяти синтезу колагену в організмі, підвищувати еластичність та міцність шкіри, а також зменшувати зморшки та інші недоліки на шкірі.

Напій також містить величезну кількість різних корисних компонентів. Якщо немає ніяких протипоказань, то апельсиновий сік бажано вживати щодня. Це стане не тільки відмінним доповненням до прийому їжі, але і в цілому буде позитивно позначатися на стані здоров’я людини.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.