Чому затятий патріот Антін Мухарський пішов з тероборони і виїхав до США

Чому затятий патріот Антін Мухарський пішов з тероборони і виїхав до США

Фото: Антін Мухарський / Faсebook

Відомий український телеведучий та шоумен Антін Мухарський завжди декларував безсумнівний патріотизм. Особливо це яскраво проявилось після розлучення зі Снєжаною Єгоровою, яка виявилась принциповою прихильницею Росії і тепер вважає, що для України найкращим виходом буде здатися на милість агресора і пустити в наше життя “рускій мір”. Антін повністю припинив спілкування з колишньою, але добросовісно виплачує немалі аліменти на 3-х спільних малолітніх дітей, які живуть з мамою (і ще на одну доньку від першого шлюбу).

Початок російської інтервенції застав телеведучого на роботі, але ранковий ефір на телеканалі ICTV був зупинений на 7,5 хвилині, так як Київ активно бомбили. Свою історію у підступній війні РФ проти України Мухарський розповів в передачі “Зірковий шлях”.

Телеведучий сказав, що перші тижні провів в своєму будинку в Василькові разом з дружиною. Але сидіти без діла, коли його країна захищала себе від окупантів, чоловік не зміг і записався в тероборону. Його з командою відправили на підтримку ЗСУ на передовій. Але там Мухарський потрапив в доволі неприємну ситуацію — він обстріляв автівку, поважавши, що в ній рухається ворожа ДРГ. А потім до нього прийшли представники ЗСУ з питанням, чому стріляв по тих машинах. Як виявилось, що у цивільних авто були військові, вони шукали парашутиста, який висадився біля Ірпеня.

Шоумен повідомив:

“У мене поцікавились, хто я за військовою професією, і я сказав – музикант військових оркестрів. “Ну і **здуйте заробляти гроші для армії! Зрештою, нам потрібні рації, прилади нічного бачення, квадрокоптери”

Тоді він зрозумів, що воювати мають військові, а він — займатися своєю справою. Артист став давати концерти за кордоном, а на зароблені гроші закупляє спорядження для ЗСУ. Мухарського спитали, як йому, чоловікові призовного віку, вдалося виїхати за кордон. Його відповідь така:

“По-перше, я батько чотирьох неповнолітніх дітей. Я щомісячно сплачую досить великі суми на їхнє утримання. По-друге, я музикант воєнних оркестрів. Моя військова спеціальність – не стріляти, а співати, цим я і займаюсь. Я зараз працюю по військовій професії”

Наостанок Антін розказав, що він зробить після — перемоги. Це буде похід по місцях захисту Києву, а потім — великий концерт на Хортиці.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.