Чому Росія збільшила частоту атак по Україні: Данілов назвав причину

Чому Росія збільшила частоту атак по Україні: Данілов назвав причину

Олексій Данілов / фото: відкриті джерела

У травні 2023 року країна-терорист збільшила кількість ракетних ударів по Україні, і зокрема по Києву. В такий спосіб росіяни намагаються залякати та зірвати майбутній український наступ, а також підвищити патріотичний градус настрою у суспільстві.

Таку думку висловив секретар РНБО Олексій Данілов у Twitter.

Яка причина активізація обстрілів України з боку Росії

Данілов вважає, що суттєве збільшення кількості атак по Україні в травні цього року є відповіддю Росії на нездатність захопити нові міста. Тому, аби підвищити патріотичні настрої населення на тлі невдач на фронті, Кремль організовує безглузді і вкрай витратні атаки ракет та безпілотників на столицю України.

“Київ залишається маніакальною і недосяжною цілю путіна. Символічні місця Києва – мета російських ракетних обстрілів. Безглузді й супервитратні для рф атаки на Столицю необхідні кремлю для підняття градусу патріотичної істерії всередині країни”, – пише Данілов. 

Секретар РНБО нагадав, що зараз “на росії розвивається процес розпачу і розчарування владою на фоні провалу наступу і невдач на фронті”.у

Що сталося в ніч на 19 травня

Зазначимо, що чергова атака росіян сталася  ніч на 19 травня 2023 року. Противник атакував Україну з північного та південно-східного напрямків ударними дронами «Shahed», а також крилатими ракетами «Калібр» з кораблів у Чорному морі. Зафіксовано пуски 22 «Шахедів» та шести «Калібрів».

Протягом цієї нічної атаки силами та засобами нашої протиповітряної оборони знищено три крилаті ракети та 16 ударних дронів.

Ворог може бити по тиловим регіонам 

Раніше речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк зазначала, що збільшення ракетних обстрілів України може бути спробою росіян залякати та зірвати майбутній український наступ. На її думку, росіяни намагатимуться залякати українців ударами по тилових територіях.

“Вони намагаються влучити у тилові регіони для того, щоб вплинути на морально-психологічний стан українців і на можливість підтягувати резерви”, – пояснила Гуменюк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.