Чому оборона Бахмута має значення — пояснення військових

Чому оборона Бахмута має значення — пояснення військових

Бої за Бахмут / фото: dialog.ua

Російські загарбники у боях довкола Бахмута щоденно втрачають наступальний потенціал та потужності, які могли бути використані на інших напрямках. Лише протягом останнього тижня на усій ділянці фронту росіяни щоденно втрачали від 600 до 700 осіб вбитими.

Про це йдеться у повідомленні медійного майданчика Сил оборони та безпеки України Military Media Center.

Росіяни концентрують всі свої сили на Донеччині. Наразі ворог має на меті вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Для цього росіяни продовжують нарощувати інтенсивність штурмових дій на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках. При цьому, противник вдається до тактики виснаження та тотального руйнування. 

“На Бахмутському напрямку відбуваються найзапекліші бої. Штурмові загони російських найманців та кадрових військ безупинно штурмують позиції Сил оборони України”, – йдеться у коментарі ММЦ. 

Зазначається, що під час бойових дій російські загарбники зазнають значних втрат – протягом останнього тижня на усій ділянці фронту кількість ліквідованих росіян становила від 600 до 700 осіб щоденно.

За поясненнями військових, оборона Бахмута дозволяє зв’язати значні сили окупантів в одному місці та завдавати їм значних втрат, що сприяє втраті наступального потенціалу та потужності ворога на інших напрямках. До того ж, росіяни змушені проводити часті ротації підрозділів, що залучаються до штурмових дій, через втрату їхньої боєздатності – це призводить до втрат часу і ресурсів ворога. 

За оперативними даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 13 березня російський агресор не полишає намірів щодо окупації України. Не зважаючи на значні втрати, противник продовжує наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили 102 атаки противника на зазначених напрямках, йдеться у прес-релізі

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.