Чому лазерна епіляція така популярна сьогодні

Чому лазерна епіляція така популярна сьогодні

Новий лазер не травмує шкіру, від нього не буває пігментації на тілі. Новітнє обладнання біль потужне та більш чутливе. Діапазон частоти лазерного променя легко налагодити під кожного клієнта індивідуально. А найголовніше, це те, що волосся дійсно перестає рости. Щоб назавжди позбавитись від нього, у більшості випадків достатньо пройти курс процедур раз на рік, але точну кількість сеансів корегує спеціаліст з лазерної епіляції.

Зараз мова йде не лише про ніжки та зону бікіні. Так, це найчастіший запит. Але лазерна епіляція допомагає позбавитись від волосся на обличчі.  У жінок та дівчат у результаті гормональних збоїв може початись оволосіння по чоловічому типу (вуса, борода, бакенбарди). Навіть після лікування це волосся не завжди зникає. Замість того, щоб регулярно голитись та травмувати шкіру, чи вдаватись до болісних процедур, можна за якісь 15 хвилин за допомогою лазера позбавитись від цієї проблеми. 

Небажане волосся у чоловіків та жінок може рости на грудях, на животі, на руках та спині. Це може бути короткий прозорий пушок, а може й чорне, жорстке волосся. Саме у таких випадках допоможе лише лазерна епіляція. 

Так, повний курс процедур коштує дорожче ніж той самий шугарінг. Але ж і переваг має більше:

  • не обламує волосину, а прямо діє на цибулину;
  • не має врослого волосся;
  • підходить для вагітних (за згоди лікаря);
  • процедура триває менше за часом та ін.

Є й генетичні особливості, що можуть стати причиною появи небажаного волосся. Та навіть у таких випадках лазер досить ефективний.

Обов’язково запишіться на консультацію до спеціаліста.  Він має бачити, чого клієнт бажає позбутись. Після огляду проблемної зони спеціаліст визначає кількість процедур, потужність лазера. також він розкаже чого не можна робити після епіляції, та взагалі, як до неї підготуватись. Тож не треба панікувати та боятись. Навіть. якщо є неприємний досвід у минулому, чарівники із LaserHouse знають, як знайти підхід до кожного, хто звернеться за допомогою!

Косметологія сьогодні пропонує багато способів позбавитись волосся на тілі: ваксінг, шугарінг, електроепіляція, лазерна епіляція. Саме лазерна епіляція на обладнанні нового покоління визнана №1 у світі. У столиці можна знайти майстрів, які надають послугу на новітньому устаткуванні. Кращі з них у Laserhouse. Саме тут лазерна епіляція Київ ефективна та безболісна.  А процедури проводить майстер із медичною освітою.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.