Чому годинник досі не вийшов з моди в інтер’єрі?

Чому годинник досі не вийшов з моди в інтер’єрі?

Сьогодні, щоб дізнатись точний час, людина має низку гаджетів: ноутбуки, смартфони, ПК, смартгодинники тощо. Навіть на мікрохвильовій печі можна стежити за плином часу. Але вся новизна та дива технологій начебто забирають затишок з дому чи квартири.

Пригадайте дитинство: у батьків, дідусів та бабусь завжди висіли годинники на стінах, стояли будильники на підвіконнях. Насправді вони мають купу переваг, просто ви не задумувались над питанням. До речі, придбати годинники на стіни та на стіл можна на цьому сайті, тут чудовий вибір приладів. Отже, поговоримо про переваги наявності годинника на стіні чи на столі у будинку, чи в офісі.

Годинники поза часом — переваги їх наявності

По-перше, годинник досі лишається елементом декору інтер’єру. По-друге, він є символом стабільності. По-третє, привчає до дисципліни. Дивіться, кожного разу, коли вам потрібно подивитись, котра година, ви берете телефон до рук (найчастіше). А потім відволікаєтесь, гортаєте соціальні мережі, граєте в ігри… виявляється, що за звичкою гаєте свій час.

При наявності годинника, ви просто поглянули на нього та одразу повернетесь до своїх справ. Погодьтеся, чудова ідея!  Саме на звичайних годинниках ми всі вчили години доби вдома. А потім у школі не мали проблем із розкладом дзвінків на урок та перерву. Тепер же настала і наша черга навчити своїх дітей. Але з телефоном в руках зробити це на багато складніше.  Також такий сюрприз стане чудовим подарунком до новосілля, чи символічним привітанням до свята. Врешті решт такий дарунок залишиться згадкою на довгі роки!

Настінний годинник — зручний та класний для прикраси оселі. Він стильно прикрасить голу стіну у кімнаті, візуально не позначиться на просторі. У спальню чи на робочий стіл в офісі краще обрати настільну модель. Якщо ви все життя мріяли прокидатись під звук будильника, та бити його, як підлітки з американських молодіжних комедій, настільна модель оптимально підходить. До того ж така модель буде доречною не лише вдома, а й на офісному столі.

Основні типи годинників

На сайті магазину є наступні моделі: безшумні, та ті що “тікають”. Але такий критерій вибору не е головним. Основна характеристика виробів — тип механізму: механічний, кварцевий чи електронний.

Кварцевий працює від звичайних батарейок. Електронні мають додаткові функції, можуть показувати температуру, дату та ін. Механічна група найпоширеніша. Такі моделі часто виконані в дереві та мають антикварний вигляд. Обирайте ту модель, що найбільше припала до душі, купуйте та користуйтеся із задоволенням!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.