Чому Антонівський міст такий важливий для окупантів

Чому Антонівський міст такий важливий для окупантів

Чому Антонівський міст важливий для окупантів / фото: Вголос

26 липня ввечері в Херсоні було чути гучні вибухи. Через деякий час з’явилася інформація про те, що ЗСУ завдали кількох ударів по Антонівському мосту, який, можливо, навіть вдалося зруйнувати. Фахівці запевняють, що цей об’єкт грає дуже важливу роль у логістиці російської армії.

Про це повідомляє  24 канал.

Поряд з Антонівським мостом першого удару українські військові завдали ще 19 липня. Тоді їм вдалося знищити позицію окупантів, на якій була протиповітряна оборона. Експерти розповіли, чому ж цей міст є одним із найважливіших кроків до подальшого звільнення Херсонської області.

Саме Антонівський міст з’єднує Херсон та інші окуповані території лівобережжя. Розвідка Великобританії 20 липня заявила, що міст відіграє важливу роль у логістиці ворога. Саме з його допомогою війська РФ отримують все необхідне озброєння та запаси. Також міст могли б використовувати для виведення військ із тих територій, які були окуповані на захід від річки.

«Нижня течія річки Дніпро виступає як природний бар’єр, ширина якого сягає практично тисячі метрів. Якщо ЗСУ зможуть встановити контроль над переправами, то це повністю змінить ситуацію в регіоні на краще і тоді українські бійці зможуть швидше звільнити Херсонську область», – каже розвідка Великобританії.

Після удару по Антонівському мосту 26 липня, така ж думка була висловлена ​​і українським військовим аналітиком Олегом Ждановим. Він звернув особливу увагу на те, що в такий спосіб вдасться значно ускладнити противнику логістику, тому угруповання, що знаходяться навколо Херсона, не зможуть отримувати допомогу та достатню кількість боєприпасів.

Роман Костенко, народний депутат та полковник СБУ, зазначив, що ВСУ мають можливість повністю відрізати окупантів від постачання. Для цього має бути знищено не лише Антонівський міст, а й залізничний Антонівський міст, розташований на відстані 20 кілометрів від самого Херсона. Ще однією переправою ворога виступає Каховська гідроелектростанція, яку росіяни перетворили на свою базу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.