Чоловік одночасно заразився мавпячою віспою, ВІЛ та COVID-19

Чоловік одночасно заразився мавпячою віспою, ВІЛ та COVID-19

Зараження трьома інфекціями одночасно / фото: freepik.com

Італієць після подорожі по Іспанії отримав відразу три важкі хвороби. Лікарі діагностували у нього Covid, ВІЛ і мавпячу віспу. Чоловік вже перебуває на домашньому лікуванні.

Про це повідомляє Journal of Infection.

Відомо, що 36-річний житель Італії пробув в Іспанії 5 днів. Після приїзду додому його самопочуття різко погіршилося. Спочатку з’явилася висока температура, яку неможливо було збити. Тоді він відправився в лікарню.

Там йому зробили тест на коронавірус, результат виявився позитивний. Потім чоловік помітив у себе на руці висип і знову відправився до лікарів. На додачу до ковіду він захворів на мавпячу віспу.

Висипи швидко перетворилися на відкриті запалені виразки по всьому тілу. Третій візит до медичного закладу, і йому підтверджують діагноз — Вірус Імунодефіциту Людини.

Зараз він отримує необхідне лікування. А імунозамісна терапія, яку доведеться приймати все життя, зробить ВІЛ безпечним для людини і його статевих партнерів.

Віспа з’явилася через 70 років. Вона передається статевим шляхом. Найчастіше нею хворіють гомосексуалісти. Раніше вже був зафіксований випадок, коли житель Німеччини з ВІЛ захворів на віспу, і у нього почався некроз м’яких тканин носа. До цього історією хвороби в соціальних мережах ділився актор порнографічних фільмів. У всіх випадках гомосексуалісти мали незахищені статеві контакти з невідомими чоловіками.

Як італієць заразився трьома небезпечними хворобами

Чоловік розповів, що під час перебування в Іспанії у нього був незахищений секс з іншими геями. Хтось зі статевих партнерів і заразив його. Історія хвороб цієї людини й раніше була не найкращою. Він вже лікувався від сифілісу і страждав біполярним розладом особистості.

Чому, знаючи рекомендації лікарів, як поводитися в період епідемії віспи, він нехтував ними, італієць не говорить.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.