Чоловік дивом вижив в океані, провівши 11 днів у морозилці

Чоловік дивом вижив в океані, провівши 11 днів у морозилці

Ромуальдо Маседо Родрігес / фото: Daily Mail

Моряк із Бразилії протягом 11 діб знаходився в океані після того, як його човен затонув. Ромуальдо Маседо Родрігес, якому виповнилося 44 роки, вирушив з міста Ояпоки, розташованого в північній частині Бразилії, штат Амапа, на рибалку. Він дуже ретельно готувався до цієї події та збирався пробути в океані кілька днів. При цьому він не міг навіть припустити, що його дерев’яний човен завдовжки сім метрів затоне.

Про це повідомляє Daily Mail.

Коли несподівано для рибалки човен почав тонути, він одразу ж стрибнув у морозильну камеру, яку взяв із собою. Звичайно, подібне може здатися справжньою дурістю, але цей необачний крок дозволив чоловікові вижити. Перш ніж рибалку врятували, він пробув у відкритому океані 11 днів. Ромуальдо розповів про те, що за цей час він схуд майже на п’ять кілограм.

«Я постійно боявся, що припливуть акули, адже у відкритому океані їх багато. Дуже важкою була ситуація з водою, але морозилка справді мені врятувала життя», – казав чоловік після порятунку.

Ромуальдо знайшли зовсім випадково. Поруч із ним пропливало із Суринаму рибальське судно, яке й забрало на свій борт нещасного рибалку. Від місця, де затонув човен чоловіка, за 11 діб морозильну камеру віднесло щонайменше на 450 кілометрів. Ромуальдо не тільки був повністю дезорієнтований та зневоднений. Він також отримав сонячний удар. Відразу після того, як його підняли на судно, рибалці дали води та їжі.

У поліції розповіли про те, що Ромуальдо після його порятунку був у жахливому стані, але, незважаючи на це, він мав чудовий настрій. Він мав через сонце кілька ран, але поступово вони ставали все менш помітними. Рибалка, що вижив, додав, що занадто висока температура, надлишок солі привели до того, що у нього з’явилися серйозні проблеми із зором.

Чудовий порятунок не закінчився просто так. Враховуючи закони Суринаму, він потрапив до країни нелегально, адже при ньому не було жодних документів. Упродовж 16 днів чоловік перебував у в’язниці у Парамарібо і лише потім його відпустили додому. Ромуальдо почав говорити, що його повернення додому стало неймовірно важливим днем.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.