Чоловічі барсетки зі шкіри — новий тренд 2023, що повернувся з 90-их

Чоловічі барсетки зі шкіри — новий тренд 2023, що повернувся з 90-их

У 2023 році дизайнери реанімували борсетки. Модні інфлюенсери вже додають цей аксесуар до щоденних луків у різних соціальних мережах.  Стильні та практичні барсетки чоловічі шкіряні можна замовити на сайті https://bagstyle.com.ua/g5046555-klassicheskie-barsetkiklatchi-kozhanye із доставленням по Україні (окрім тимчасово окупованих територій).

Барсетка або борсетка — це невелика сумочка зі шкіри чи замінників шкіри, у ній зазвичай носять гаманець, візитівки, телефон, водійське посвідчення та різні дрібнички. Традиційно носиться через плече або у руках. Аксесуар був надзвичайно популярним у так звані “бандитські 90-ті”. На щастя дизайнери змогли переосмислити ці сумочки й представили дійсно стильні та практичні речі.

5 відмінних характеристик у нових барсеток

Оновлені аксесуари виглядають сучасно і класно впишуться, а гардероб урбаніста, блакитного комірця чи стиляги. Все через те, що дизайнери трохи переосмислили форму та силует цих сумок. Тепер вони виглядають як мініпортфелі, навіть замок ідентичний за дизайном. У барсеток з’явилися нові характерні риси:

  • Акуратність — барсетка не “кидається” в очі, вона виглядає досить охайно та не привертає до себе багато уваги.
  • Стиль — можна підібрати модель під колір ременя чи взуття.
  • Різноманіття форм — на ваш вибір пропонують сумку вертикальну, квадратну та прямокутну.
  • Різні типи ручок та фурнітура — додавши ремінці, що регулюються та додаткову фурнітуру виходить сучасна сумка-трансформер, яка вже не має нічого спільного із барсетками 90-их років.
  • Підходить під будь-який одяг.

Найбільшим попитом користуються сьогодні моделі класичні та вінтажні. Вони місткі, але не виглядають громіздкими. Їх можна всюди носити із собою, брати у подорожі та відпустки. На відміну від бананки виглядають більш охайно, та наче доросліше. А ще у них всередині багато відділень. Це необхідно для того, щоб речі всередині не змішувалися та не утворювали хаосу.

Цей аксесуар стане чудовим подарунком для друга, чоловіка, брата, колеги. Він буде доречним до будь-якого свята. Потрібно розуміти, що натуральна річ з телячої шкіри прослужить роками. Тому, якщо саме зараз думаєте, що обрати на подарунок представникові чоловічої статті, можна сміливо купувати барсетки французького бренду Катана.

На сайті інтернет-магазина великий вибір аксесуарів для чоловіків: гаманців, дорожніх сумок, портфелів, саквояжів та папок. Усі речі фірмові, мають крутий вигляд у реальності, а не лише на фото!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.