Черговий фейк від РФ – віспу мавп вивели у лабораторіях на території України

Черговий фейк від РФ – віспу мавп вивели у лабораторіях на території України

Віспа мавп / фото funart.pro

Російське ТБ видало черговий фейковий перл, який із задоволенням проковтнув його електорат. Виявляється, вже й віспа мавп у світ вийшла з українських біолабораторій, керованих фахівцями США. А потім цей страшний вірус під назвою MPV був перевезений до лабораторії Нігерії і звідти успішно розселений по світу. Розпорошували цей вірус спеціально на фестивалі ЛГБТ (канешно!) на Канарах, де було 80 тисяч (!!!) учасників, і вони розвезли болячку по всій планеті. А те, що не було такого фестивалю, не має значення. Про це наляканим перспективами захворіти на чергову моторошну хворобу громадянам Росії повідомив начальник російських військ хімічної безпеки Ігор Кирилов на одному з центральних ТВ-каналів.

Нагадаємо, що з цих міфічних “біолабораторій” у Харкові, Запоріжжі, Мелітополі, Львові та навіть у прикордонному Ужгороді, вже на російську територію відправлені заражені чимось страшним та жахливим перелітні птахи (це підтвердив особисто Нікіта Міхалков у своєму спеціальному зверненні до росіян) , озвірілі бойові гуси, туберкульозні голуби та ластівки. А! Ще спеціальними диверсійними групами заселені підземки найбільших міст “великої і могутньої” хворими на сибірку щурами.

Можна з упевненістю чекати, що незабаром у всі будинки Чити, Мурманська та забуті Богом передмістя СПб (Санкт-Петербурга) будуть закинуті цілі полчища радіоактивних тарганів, яких американські біолабораторії розводили в окопах ЧАЕС. Їх (окопи) ненароком викопали тепер уже хворі на променеву хворобу солдатики РФ, тому що російські генерали змусили підрозділи окопатися в Рудому лісі під Чорнобилем. Але не пропадати ж добру — господарська українська влада без тіні сумніву і совісті використовує працю росбійців і скоро Росії треба чекати на тараканську (чи комарину — яка різниця?!) навалу. Про що росіянам розкажуть по ТВ.

PS: Віспа мавп відома вже кілька століть. Зустрічається дуже рідко після того, як за допомогою вакцинації було переможено людську віспу. В основному протікає у легкій формі, приблизно як вітрянка у дорослих: слабкість, короткочасне підвищення температури, папульний висип, можливий біль у суглобах та спині, при зниженому імунітеті може спостерігатися збільшення лімфатичних вузлів. На сьогодні відомі 4 летальні випадки у людей, заражених віспою мавп, але всі вони мали серйозні супутні інші захворювання (онкологія та ВІЛ).

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.