Череватий пояснив, чому Пригожин все частіше їздить на Донбас

Череватий пояснив, чому Пригожин все частіше їздить на Донбас

Пригожин / фото: росзмі

Глава ПВК “Вагнер” наразі перебуває у зоні бойових дій на Донбасі. Ймовірно там він почувається більш безпечно, ніж на території Росії. 

Про це в ефірі телемарафону заявив Сергій Череватий.

За його словами, ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин почуває себе у небезпеці на території Російської федерації, тому все частіше відвідує зону бойових дій поблизу Бахмута на Донбасі. Ще більше ситуація загострилася після ліквідації російського пропагандиста та воєнкора Владлена Татарського. 

Нагадаємо, це сталося у неділю, 2 квітня у центрі російського міста Санкт-Петербург. Показово, що вибух, який вбив Татарського, пролунав у кафе, яке раніше належало засновнику ПВК “Вагнер” Євгену Пригожину.

“Пригожин їздить у Бахмут, напевне, тому, що в Петербурзі йому зараз небезпечно. Там, бачите, вибухають ресторани”, – сказав Череватий.  

Він зауважив, що на недавно оприлюдненому відео Пригожина про взяття Бахмута, “вагнерівці” встановили прапор на будівлі, якої давно вже не існує. Зокрема, будівля міської адміністрації, про яку каже Пригожин, по факту просто знищена. 

За словами Череватого, Бахмут залишається основним напрямком ударів росіян, передусім найманців ПВК “Вагнер”.

“За цю добу було 32 атаки ворога, 26 боєзіткнень в Бахмуті і на околицях, 91 окупанта знищено, 119 зазнали поранень, підбито їхній танк, РСЗВ “Град” і три польові склади боєприпасів, – підкреслив Череватий. За добу вбито 91 окупанта, ще 119 зазнали поранень.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.