Буде, як нове: як почистити срібло вдома

Буде, як нове: як почистити срібло вдома

Як почистити срібло вдома / фото: freepik.com

Багатьом подобається срібло, адже воно виглядає дуже стильно. Проблемою в цьому випадку є те, що срібло поступово може почати чорніти. Для того, щоб воно завжди мало максимально привабливий зовнішній вигляд, варто знати кілька простих способів, щоб його ефективно почистити.

Про це повідомляє LifeStyle.

Срібло належить до числа довговічних матеріалів, але на нього дуже сильно впливають різноманітні зовнішні чинники. Досить часто причиною почорніння стає контакт зі шкірою, занадто багато вологи та вплив косметичних засобів. Для відновлення початкового сяйва і чистоти, срібло можна очищати без проблем в домашніх умовах.

Лимонна кислота

Використовувати для чищення срібла можна лимонну кислоту. Засіб допомагає усунути накип і наліт. У 0,5 літрів води необхідно розчинити 100 грамів лимонної кислоти. У цю суміш кладуться срібні вироби, які потребують очищення. Далі розчин відправляється на водяну баню. У нього також варто опустити трохи мідного дроту і потім кип’ятити мінімум 15 хвилин разом з прикрасами.

Фольга і сода

Пару столових ложок соди потрібно розвести з 0,5 літра води, довести до кипіння та опустити срібло разом з невеликим шматком фольги. Прикраси потрібно кип’ятити протягом 15 хвилин.

Другий варіант використання даних підручних засобів — застелити каструлю фольгою і відправити туди срібло. Далі ретельно перемішуються літр кип’яченої води та 50 грамів соди. Розчином заливається срібло і залишається на деякий час.

Оцет

Оцет дозволяє прибрати з поверхні срібла наліт. Буде потрібно взяти 6-процентний оцет і нанести трохи на марлю або губку, а потім ретельно протерти срібні прикраси. Всього за пару хвилин вони будуть виглядати як нові.

Спирт

Прибрати забруднення на поверхні срібла допоможе нашатирний спирт. У літр води додається пара ложок спирту. В отриману суміш потрібно опустити срібло, а потім через 15 хвилин ретельно його протерти.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.