Буде ще гірше: Буданов звернувся до російських солдатів

Буде ще гірше: Буданов звернувся до російських солдатів

Буданов / фото: pravda.com.ua

Очільник ГУР у понеділок, 22 травня,  виступив із зверненням до російських солдатів. Він пообіцяв збереження життя всім, хто буде здаватися в полон і анонсував, що “буде ще гірше” для тих, хто продовжить воювати з українцями.

Про це йдеться у поширеному ГУР відео.

За словами Буданова, зараз у росіян, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України є вибір – або померти, або врятувати життя, бо далі “буде ще гірше”.

“Уже понад рік кремлівський режим не може досягти жодної мети, поставленої на початку вторгнення в Україну. Я звертаюся до російських військових, до тих, кому пощастило вижити в м’ясних штурмах і розбитих окопах – буде ще гірше. У вас є вибір – померти або врятувати своє життя”, – сказав глава розвідки і нагадав про проєкт “Хочу жити”, який допомагає військовослужбовцям РФ безпечно здатися в полон. Тим, хто проходить через програму “Хочу жити”, надають можливість просити прихистку в Україні чи інших країнах.

Буданов повідомив, що українські спецпідрозділи вже вивели сотні російських солдатів через лінію фронту і тепер вони знаходяться в безпеці, живуть в нормальних умовах і під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста.

“Вони [російські полонені] мають триразове харчування, можливість дзвонити додому й отримувати посилки”, – наголосив Буданов.

Глава розвідки додав, що всі, хто здався в полон за проєктом “Хочу жити”, оформляються, як такі, що потрапили в полон у бою, тому в Росії їм продовжують нараховувати “бойові” і зарплату. До того ж, у них є вибір – пересидіти війну в Україні і повернутися додому, після її завершення, або не повертатися в Російську Федерацію взагалі, підкреслив Буданов.

“Ви можете закінчити війну вже зараз. Не потрібно чекати, поки вас уб’ють або важко поранять. Звертайтеся до проєкту “Хочу жити”, і ми допоможемо витягнути вас із “м’ясорубки”, що насувається”, – закликає росіян Кирило Буданов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.