Буданов розповів, скільки російських військових зараз воює в Україні

Буданов розповів, скільки російських військових зараз воює в Україні

Буданов сказав, скільки оккупантів є в Україні / колаж: www.planetanovosti.com

Наразі Росія змогла задіяти у війні проти України близько 400 тисяч російських військових. Однак їх потенціал для серйозних наступальних дій “абсолютно вичерпаний”.

Про це в інтерв’ю в програмі «Різні люди» розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

За словами очільника ГУР, російське угруповання, яке безпосередньо задіяне у воєнних діях на території України, зараз складає близько 370 тисяч осіб “воєнного компоненту”, трохи більше як 20 тисяч військ Нацгвардії і, станом на зараз, близько семи тисяч сукупно різних видів воєнізованих формувань, на кшталт приватних військових компаній та різного роду добровольців.

Також він зауважив, що на боці росіян воює дуже мало громадян інших держав, оскільки Росія використовує інший підхід у поповненні власних втрат.

“Вони й не намагались особливо іноземцями воювати. Вони використали в Україні підхід поповнення втрат ув’язненими”, – пояснив Буданов.

На думку глави розвідки, Росія вже задіяла у війні проти України, всіх, кого вона могла залучити, тому потенціал для серйозних наступальних дій ворога наразі відсутній.

“Він – абсолютно вичерпаний, вони зараз мають серйозний потенціал для оборони… Оборону вони побудували ешелоновану, правильну, потужну оборону. Але це вже не та російська армія, яка могла проводити серйозні наступальні операції. Локальні дії, там, на рівні Бахмута – по 50–70 м на день їм вдається проходити, а інколи й не вдається. Це, вибачте, трошки не рівень для, як вони самі казали, “другої армії світу. Усе, що могли задіяти, вони вже задіяли”, – сказав Буданов.

За даними Генштабу станом на ранок 17 травня втрати серед особового складу окупаційної армії сягнули близько 200 590 осіб. Лише протягом минулої доби Сили оборони ліквідували щонайменше 610 російських загарбників.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.