Буданов розповів, коли Крим повинен повернутися до України

Буданов розповів, коли Крим повинен повернутися до України

Буданов / фото: 24 канал

Очільник української розвідки вважає, що Крим повинен повернутися додому до літа цього року, а вхід наших військ до окупованого півострова не спонукатиме Путіна застосувати ядерну зброю. Крім того, залишається малоймовірним повторний наступ росіян з Білорусі.

Такі думки висловив Кирило Буданов в інтерв’ю The Washington Post.

Прогноз Буданова на цей рік полягає у тому, що Росія зосередиться на окупації більшої території у східних районах Донецької та Луганської областей. За його словами, малоймовірним залишається відновлення наступу з Білорусі. Такий крок російського командування може свідчити лише про намір відволікти і розділити Сили оборони.

Буданов також заявив, що «ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому». 

На запитання журналіста, чи думає він, що входження українських військ до Криму може спровокувати президента Росії Володимира Путіна на застосування ядерної зброї Буданов сказав: «Це неправда. І Крим повернеться до нас. Я вам більше скажу: все почалося у Криму 2014 року, там усе й закінчиться». При цьому, заяви Росії про можливість застосування ядерної зброї, очільник ГУР розцінює як “тактику залякування”.

“Росія — країна, від якої очікується багато чого, але не відвертого ідіотизму. Вибачте, але цього не станеться. Завдання ядерного удару призведе не тільки до військової поразки Росії, але і до її краху. І вони це чудово знають”, – підкреслив Буданов.

В інтерв’ю головний розвідник України розповів, що всередині Росії працюють українські спецагенти, які розвінчують ілюзію безпеки серед росіян.

“Це зруйнувало їхні ілюзії безпеки. Є люди, які закладають вибухівку. Є дрони. Поки не буде відновлено територіальну цілісність України, усередині Росії будуть проблеми”, – заявив Буданов. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.